Щоб створити комфортну атмосферу в квартирі, заміському будинку потрібно підтримувати в приміщеннях оптимальний температурний режим. Він повинен варіюватися в діапазоні від +19 до +25 градусів за Цельсієм.

Даний рівень температури можуть забезпечити житлово-комунальні служби, а також звичні радіатори. Проте, в період опалювального сезону цей рівень температурного режиму починає завдавати багатьом людям дискомфорт.

Швидке вирішення проблеми

Переважна більшість квартир укомплектовано радіаторами конвективного типу. Вони здійснюють передачу тепла посредствам циркуляції нагрітих повітряних мас. До речі, такий же принцип роботи характерний для включеного фена. Іншими словами, конвективні радіатори забирають вологу з поверхонь. Саме тому все, що знаходиться в приміщенні, починає сохнути. Страждає і шкіра, і волосяний покрив, і дихальні шляхи. Більш того, до циркулюючих по приміщеннях повітряним масам додається пил з брудом.

Примітно, що пил і бруд утворюються на самих радіаторах. Справа в тому, що старі чавунні батареї і більшість передових конвекційних радіаторів мають своєрідною конструкцією. Вона заважає провести ретельне прибирання, так як почистити такі опалювальні елементи вкрай складно.

У проміжках між ребрами радіатора накопичується багато пилу. Після чого разом з потоками гарячого повітря вона поширюється по приміщеннях. Через що у мешканців квартири, заміського будинку можуть проявитися астматичні і алергічні реакції.
Безумовно, можна купити дорогі прилади, які зволожують повітря. Також можна витрачати багато часу і сил на те, щоб очистити від пилу важкодоступні елементи батарей від забруднень. Але найкраще придбати трубчастий радіатор. Він не лише дасть змогу розв’язати цю проблему, але і прекрасно доповнить інтер’єр квартири, заміського будинку.

Переваги трубчастих радіаторів

Дані опалювальні елементи виготовляються з високоякісної сталі. Вони є надійними і, разом з тим, естетичними виробами. Сталеві трубчасті дизайн радіатори передбачають кілька варіантів підключення:

  • бічне;
  • нижнє;
  • прохідне;
  • верхнє;
  • і т. д.

Це свідчить про те, що вони як не можна краще підходять для всіх систем опалення.
Також сталеві трубчасті радіатори не треба маскувати. Вони привнесуть яскравий акцент в будь-який інтер’єр. Так як сучасні виробники приділяють велику увагу дизайну трубчастих радіаторів. В залежності від своїх уподобань, кожен може вибрати радіатор кутового, радісних, колонного типу. Також у продажу є вироби у вигляді поручнів, лави тощо.