Красивий інтер’єр житла допоможе створити затишну та комфортну атмосферу, куди буде завжди приємно повертатися після важкого робочого дня.

Напевно, саме тому багато людей регулярно роблять ремонт у своїй квартирі, усувають недоліки, купують нові меблі або роблять перестановку.

Бажання жити в красивій обстановці легко задовольнити за допомогою сучасних будматеріалів, які дозволяють перетворити будь-яку кімнату в райський куточок.

Як правило, найбільш проблематичною зоною для ремонту є стелю. Саме тому його ремонт нерідко відкладається в довгий ящик, поки його стан і зовсім не стане плачевним.

Поклеїти або побілити стелю – завдання не з приємних, але, на щастя, є відмінна заміна всього цього – встановити натяжна стеля. Купити і встановити натяжні стелі зараз не складає ніяких труднощів.

Натяжні стелі – це не тільки гарний декоративний елемент, але і дуже практичне рішення. Якщо розглядати натяжні стелі, як частина дизайну, то він може повністю змінити зовнішній вигляд кімнати.

По-перше, натяжні стелі можуть бути будь-якого кольору. Не потрібно більше обмежуватися тільки білим або блакитним кольором, як з вапном або вибирати шпалери без поєднувати малюнка.

По-друге, такі стелі дуже легко поєднуються з люстрами та іншими світильниками, які на рівній поверхні виглядають дуже органічно.

Варто згадати, що стелі такого типу можуть бути різнокольоровими, за бажанням і зовсім можна вибрати відповідний малюнок і насолоджуватися видом зоряного неба або хмарами.

З точки зору практичності, установка натяжних стель – відмінний спосіб позбутися від тріщин, нерівностей і інших дефектів, які невблаганно будуть проступати при побілки. Шпалери на нерівній поверхні також виглядають не ідеально і можуть тільки псувати загальний вигляд кімнати.

Що стосується самого процесу установки, то тут немає чого переживати через тривалі незручності: установка займає 2-3 години часу, в залежності від розмірів.

Фактично, натяжна стеля – це спеціальна, дуже еластична тканина, натягнута по периметру. На стіні тканину фіксується багетами – фіксують деталями з ПВХ, які відповідають за надійність кріплення.

Звичайно, перш ніж замовити натяжні стелі, необхідно зважити всі плюси і мінуси, але, як показує практика, плюсів набагато більше. Чого вартий тільки захист від потопу сусідів.

Для квартир це особливо актуально. Завдяки тому, що тканина дуже еластична, вона не пропускає і не вбирає воду, утримуючи її в міжстильовому просторі.