Особливість новобудов пов’язана з ефектом осідання будинку. Конструкція тисне на землю і будинок “сідає”. При цьому злегка зміщуються стіни. Основний період таких змін триває протягом перших 2-3 років після будівлі.

Таким чином, щоб дізнатися більше подробиць, наприклад, яка цена на капитальный ремонт і замовити вигідно ремонтні роботи в новобудові, слід перейти на спеціалізований сайт за посиланням вище, де є можливість без будь-яких проблем замовити послуги і переговорити з менеджерами, дізнавшись всі додаткові деталі.

З чого почати ремонт, якщо прийшов час переїхати в новобудову?

Починати ремонтні роботи необхідно з створення дизайн-проекту. В ідеалі це краще доручити фахівцям. Професійна студія виконає проект у відповідності з усіма нормами, який буде містити:

  1. план розводки комунікацій (електрика, водопровід);
  2. створить при необхідності план розташування теплої підлоги;
  3. креслення підвісних стель, перегородок та ін. Створити правильний і повноцінний проект самостійно практично неможливо.

Наступний етап ремонту – демонтаж того, що було зроблено забудовником. Якщо щось було зроблено погано або не влаштовує за якістю, доведеться ламати. Фахівці виправлять всі недоліки, усунуть недоліки: там, де потрібно – заповнять порожнечі, роблять тепло і звукоізоляцію і ін.

Проведення комунікацій – 3 етап капітального ремонту в новобудові. Прокладка труб, електропроводів і каналізації ніяк не пов’язана з усадкою будинку. Можна сміливо займатися цим етапом. При виборі сантехніки варто відразу врахувати варіанти енерго і водозбереження.

Чорнова підлога і стіни вимагають бетонування або сухої підготовки до фінішних робіт. До того, як буде покладений ламінат, варто зайнятися підвісними стелями і установкою гіпсокартонних перегородок. На цьому ж етапі роблять первинне вирівнювання стін – також без фінішного покриття.

Які подальші стадії ремонтних робіт?

Наступні кроки ремонтних робіт в новобудові вже не обов’язково виконувати в суворій відповідності з правилами. Досить керуватися здоровим глуздом і поточною ситуацією:

  • установка вхідних дверей;
  • заміна батарей;
  • установка склопакетів;
  • фарбування стель і фінішна штукатурка стінових поверхонь;
  • укладка плитки на стіни і підлоги у ванній, на кухні, ламінату в кімнатах;
  • установка міжкімнатних дверей;
  • монтаж сантехніки, вимикачів, приладів освітлення, вбудованих меблів і т.д.