Сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати такий популярний предмет інтер’єру, як крісло-мішок. Ми розглянемо основні моменти, на які необхідно звернути свою увагу щоб придбати дійсно якісну річ.

А тепер перейдемо до важливих параметрах вибору:

1. Розмір крісла-мішка “Груша”. Розмір крісла-мішка безпосередньо впливає на максимальний комфорт. Але не варто в цьому питанні покладатися на буквені позначення розмірів, таких як M, L, XL і т. п., так як у різних виробників різна розмірна лінійка.

Основні параметри, які вам треба знати, це діаметр і висота. Висота визначається по боковому шву знизу до верху.

Для дітей, чий зріст до 140 см найбільш комфортним буде крісло висотою 1 метр. Дитині в ньому буде дуже комфортно і воно не займе багато місця.

Для дітей старшого віку або невисоких дорослих зростанням до 160 см зверніть увагу на крісло-мішок висотою 1,2 метра. Такі мішки прекрасно підтримують спину і зручні у використанні.

Найбільшим попитом у споживачів користується класичний варіант крісла-мішка висотою 1,35 м. Воно підійде для людей середньої комплекції зростанням до 180 см. У такому кріслі дуже зручна бічна підтримка і підтримка спини.

Якщо ви цінитель максимального комфорту, то ваш варіант мішок висотою 1,5 м і діаметром – 1,15 м. У такому кріслі можна не тільки комфортно сидіти або лежати, але навіть солодко спати.

2. Практичність крісла-мішка. Якщо ви хочете використовувати крісло-мішок на вулиці, то в цьому випадку треба вибирати модель з оббивкою “Оксфорд”, яка не пропускає вологу і дуже легко чиститься. Всю бруд можна очищати за допомогою води зі шланга.

Якщо передбачається, що ви б будете часто прати чохол від крісла-мішка, то рекомендуємо вам оббивку з меблевого жаккарда. Цю тканину можна прати в машинці, вона не втрачає контрастність, приємна на дотик. Таким чином це прекрасний варіант для дитячих кімнат.

Мішки з вельвету і велюру мають презентабельний зовнішній вигляд і приємні тактильні відчуття. Їх теж легко чистити за допомогою вологої губки і мила.

Якщо ви вирішили, що найбільш підходяща для вашого випадку оббивка, яка не пропускає повітря, то не пропустіть дуже важливий нюанс. В такому кріслі обов’язково повинні бути люверси, через які при сидінні буде виходити зайвий повітря.

Також важливим моментом при виборі є наявність внутрішнього чохла. Це дозволить вам без проблем прати виріб. У тих випадках, коли чохол один зробити це дуже проблематично.

Зручно і наявність на мішку захисту від дітей, щоб вони не змогли самостійно розстебнути чохол і дістатися до наповнювача. Крім того не завадить і наявність ручки для зручного перенесення.

Сьогодні ви дізналися основні нюанси, які треба враховувати при покупці крісла-мішка, щоб користування ним було максимально комфортним і безпроблемним.