Сучасна душова кабіна – це інноваційна альтернатива класичній ванні.

У сьогоднішній публікації ви дізнаєтеся, якими перевагами володіє душова кабіна:

1. Компактність. Душову кабіну можна встановити навіть в малогабаритній ванній кімнаті. Мініатюрна модель займе простору вдвічі менше, ніж звичайна ванна: мінімальні параметри чотирикутних кабін – 80×80 см, а радіус округлих становить 50-60 см.

2. Безпека. Основну частину душової кабіни роблять із пластику, який безпечний для здоров’я людини.

Стулки виготовляють з міцного загартованого скла, товщина якого, як правило, досягає 6 мм, в бюджетних варіантах – 4 мм, в більш дорогих – 8 мм. Завдяки наявності регульованих опор кабіну легко закріпити навіть на нерівній поверхні.

Піддон з таких надійних матеріалів, як мармур або акрил, міцно фіксується на сталевому каркасі, і завдяки цьому не деформується. Рифлення на піддоні виключає ризики, пов’язані з ковзанням.

3. Багатофункціональність. Сьогодні душові кабіни доповнюються такими технічними можливостями, як радіо, телефонне з’єднання, CD програвач і т. п.

Це ще один з безлічі чудових приводів купити душову кабіну. Крім того, можна замовити модель з турецькою лазнею – така кабінка оснащена дахом, що утримує пар, що сприяє збереженню потрібної температури.

Також є спеціальні зразки для лікування світлом і кольором або запахами ефірних масел.

4. Простота установки. Монтаж душової кабіни займає кілька годин. Для цього достатньо умов чистової обробки у ванній кімнаті.

Після закінчення зборки конструкція легко під’єднується до водних систем за допомогою зручної, пластичної підводки (відповідні роз’єми входять в комплект).

5. Практичність в експлуатації. Догляд за душовою кабіною має на увазі своєчасне очищення зовнішніх і внутрішніх поверхонь за допомогою м’якої губки і неабразивного миючого засобу.

Металеві і скляні комплектуючі можна обробляти засобами проти вапняного нальоту. Для більш ефективного захисту обладнання від корозії і сольових відкладень потрібно просто встановити фільтр.