Мій будинок – моя фортеця, всі ми хочемо захисту для свого майна і спокою своєї сім’ї і близьких. У сучасному світі такого захисту нам не дадуть суперсучасні залізні двері або кодові замки, доводиться шукати нові ефективні способи охорони свого житла.

Все частіше ми замислюємося про постановку нашої квартири або офісу на сигналізацію. Якщо такі думки відвідували і вас, то, напевно, ви стикалися з таким терміном – пультова охорона.

Трохи розберемося, що ж це за система охорони і як вона працює. Хоча деякі обивателі і називають пультової охорону – сигналізацією, тут це не зовсім вірно. Адже, по своїй суті, це цілий комплекс технічних засобів і сил, що забезпечують охорону вашого житла або офісу шляхом цілодобового спостереження, станом технічних засобів охорони. У разі порушення недоторканності клієнта оперативно сповіщають і реагують на ці порушення спеціальними мобільними групами.

Зараз багато малих підприємств, офіси, магазини і індивідуальні підприємці користуються цією затребуваною послугою. Розглянемо докладно, як відбувається пультова охорона офісів.

Наш офіс ми комплектуємо в залежності від площі і типу приміщення різноманітними датчиками: руху, відкривання вікон і дверей, датчики розбиття скла і т.д. З усіх цих датчиків сигнали будуть надходити на приймально-контрольний прилад. При порушенні роботи яких-небудь встановлених у вас датчиків ППК приймає сигнал тривоги (інформацію певного виду) і по каналу зв’язку передає його на централізований пульт спостереження.

Централізований пункт охрани- це диспетчерський пункт, куди стікається вся інформація про порушення, сигналах тривоги, який координує надалі дії мобільних груп швидкого реагування і оповіщає клієнта про виниклі проблеми. Основними його функціями є:

  • Прийом під охорону об’єктів різних форм власності
  • Попередження і припинення злочинних посягань на об’єкти, прийняті під охорону
  • Обробка поточної інформації про цілісність систем і технічних засобів
  • Доведення сигналу про порушення до груп швидкого реагування та чергових ОВС або пожежної охорони.

Сучасне обладнання забезпечує надійне функціонування і безперебійну роботу засобів охорони на об’єкті, при відключеному електропостачанні воно буде працювати ще 5-6 годин.

А ось охорона квартир, котеджів, будинків, дач та іншої приватної власності за допомогою пультової охорони стає все більш затребуваною послугою. Тому все більше число людей приходять до висновку, що зусиль правоохоронних органів недостатньо для вирішення проблеми захисту їх житла і власності.