Ідеальний ремонт квартири неможливо уявити без рівного підлогового покриття. Якщо має бути обробка в старому будинку, то в першу чергу варто звернути увагу, перш за все, на відновлення підлоги, адже дошки з часом могли перекоситись почати руйнуватися. У новобудовах, на жаль, підлога теж не радує зовнішнім виглядом.

Щоб домогтися бездоганного результату, слід скористатися технологією наливної підлоги. Цей процес не такий трудомісткий, як здається на перший погляд, зате більше ніяких проблем з ремонтними роботами статі протягом найближчих сорока років не передбачається.

Як залити наливну підлогу

Для чого варто використовувати наливной пол киев цена? У цього варіанту є значні переваги перед іншими покриттями:

 1. Багато часу виділяти на роботи не доведеться – максимум день;
 2. Термін експлуатації тривалий;
 3. Можна вибрати потрібну колірну гамму;
 4. Матеріал не боїться вологи, не потребує додаткового захисту від хімічних миючих засобів;
 5. Наливна підлога не боїться бруду і легко миється;
 6. Це екологічно чисте покриття, не заподіє шкоди здоров’ю;
 7. Матеріал міцний, не боїться механічних впливів.

Як залити наливну підлогу, яку сировину використовувати – вирішує господар житла в залежності від того, які цілі поставлені. Якщо планується просто вирівняти підлогу, то підійде цемент. У магазинах будматеріалів для цього купують готову суміш. Домігшись рівного покриття, зверху кладуть декоративні матеріали. Для санвузлів бажано використовувати покриття з поліуретану, вони вологостійкі. У кімнатах, в яких, як передбачається, буде багато відвідувачів, а значить вплив на підлогу виявиться значним, краще підійде метилметакрилат. Ця суміш швидко твердне, швидко сохне, має поверхню, що перешкоджає ковзанню, тобто безпечну.

Декоративне оздоблення квартири передбачає внесення в інтер’єр елементів, що прикрашають житло. Підлога стане витвором мистецтва, якщо використовувати епоксидне покриття. Дизайнери інтер’єру рекомендують доповнити його підсвічуванням або фотокомбінаціямі, щоб надати приміщенню індивідуальність і особливий стиль.

При виборі сировини слід не забувати, що на експлуатаційний період наливної підлоги впливають:

 • вологість;
 • пряме попадання ультрафіолетових променів;
 • велика прохідність приміщення;
 • вплив хімічних речовин.

Тому, перш ніж думати, як залити наливна підлога, потрібно чітко усвідомлювати, з якою метою призначається приміщення. Перед основними роботами з сировиною, важливо правильно пройти демонтажні роботи.

Як залити наливну підлогу на бетонне покриття?

Попередньо прибрати сміття, що залишилося після демонтажу декоративного покриття, яке знаходилося зверху бетону, очистити від пилу.

Як залити наливну підлогу на керамічні плити?

Тут демонтаж не потрібен. Досить тільки перевірити цілісність плит, замінити руйнуються елементи, закрити виїмки.

Як залити наливну підлогу на дерев’яний настил?

В цьому випадку доведеться повозитися. Мостини можуть підгнити, втратити форму, зіяти щілинами. Безглуздо робити заливку на таку щербату поверхню. Найперше слід зміцнити мостини, закрити щілини, використовуючи герметик. Підійде і цементний розчин. Потім всі нерівності згладжують, і вже потім, коли підготовчий період закінчено, переходять безпосередньо до заливання.

Професіонали радять використовувати перед заливкою кромочную стрічку, яку викладають по периметру кімнати. Який товщини передбачається підлогу, така стрічка і повинна бути підібрана.