В даний час все більшу популярність здобувають захисні чохли для телефонів. Аксесуар використовують абсолютно все: від малого до великого, незалежно від сфери своєї діяльності.

Тому постає очевидне запитання, а чи дійсно захисний кейс здатний забезпечити надійний захист для наших девайсів? Чохли для телефонів – це форма захисту. Чехол книжка для Самсунг Галакси А31 захистить ваш девайс при падінні.

Світ телефонних чохлів умовно може бути розділений на декілька категорій:

  1. Силіконові чохли – в більшій мірі виконують роль декоративних кейсів. Вони не забезпечують належного захисту, але дають відчуття, що ви перебуваєте в безпеці. Ця форма захисту оберігає пристрій тільки від подряпин і дрібних падінь. До того ж силікон з часом окислюється і втрачає свою первісну еластичність.
  2. Термопластичний поліуретан – це матеріал, властивості якого дозволяють нам повністю деформувати виріб. Чохол після скручування або вигину повернеться до своєї первісної форми, що робить його максимально зручним для користувачів. Це не тільки відмінний матеріал, але і порівняно дорогий. Він захистить ваш телефон від подряпин і від механічних пошкоджень. Під час падіння аксесуар неодмінно поглине удар, зводячи до мінімуму будь-які поломки корпусу і дисплея. Цей тип безпеки є найкращою формою захисту, ніж проста силіконова накладка.
  3. Одним з найцікавіших чохлів є “бронебійний” екземпляр. Як випливає з назви, це спеціально посилені аксесуари. Їх перевагою є поєднання безлічі матеріалів, що викликають повний захист телефону від подряпин, падінь, ударів і інших пошкоджень. Виробники вже на етапі виготовлення намагаються адаптувати чохол безпосередньо до кожної моделі смартфона. “Бронебійні” кейси захистять скляну кришку відсіку, рамку корпусу, а іноді і дисплей.

Чохли для телефонів мають свої недоліки

По-перше, телефони стають масивними і непривабливими. Чохол повністю приховує дизайнерські вишукування пристрою, збільшуючи його розміри.

Це найбільший мінус для всіх власників смартфонів, тому що у кожного пристрою є свій шарм і ховати його за захисною “бронею” зовсім не хочеться.

Ще одним істотним недоліком чохла є порушення теплопровідності. Коли на смартфоні встановлений аксесуар, то електронна начинка може перегріватися, що негативно може позначитися на ресурсі пристрою в цілому. Особливо актуальна ця проблема в теплий період часу.