Екошкіра для автомобілів відрізняється від інших матеріалів поліуретановим шаром поверх тканини.

Завдяки такому технологічному рішенню забезпечуються хороші експлуатаційні характеристики матеріалу та привабливий вигляд. Екошкіра для авто, представлена за даним посиланням https://airbag-shop.com.ua/ekokozha, виготовляється з безпечної сировини, не виділяє токсичні речовини, тому не завдає шкоди навколишньому середовищу. У складі немає токсичних пластифікаторів, які негативно діють на організм. Автомобільна екошкіра зберігає м’якість, не дубіє з часом. Поліуретан запобігає появі тріщин на поверхні. Матеріал для перетяжки салону автомобіля відрізняється повітропроникністю, стійкістю до вологи. Екошкіра для автомобілів добре зберігає форму. Одним з основних плюсів є доступна вартість матеріалу.

Переваги екошкіри

Основні переваги матеріалу:

  1. Матеріал для перетяжки салону автомобіля відрізняється стійкістю до температурних перепадів, витримує до -35 градусів.
  2. Немає неприємного запаху, не виділяє токсичні речовини.
  3. У кілька разів дешевший за натуральну шкіру.
  4. Екошкіра для автомобілів м’яка та приємна на дотик.
  5. Легко поєднується з іншими матеріалами.
  6. Відрізняється стійкістю до вологи.
  7. Завдяки великій різноманітності кольорів та фактур екошкіри для автомобілів, можна вибрати варіант для будь-якої машини.
  8. За матеріалом легко доглядати, забрати невеликі забруднення можна вологою серветкою.

До речі, якщо вас цікавить термовініл для перетягування торпед, радимо перейти за даним посиланням https://airbag-shop.com.ua/termovinil-dlya-peretyajki-torpedo-avto вже зараз.

Екошкіра для авто – практичний та довговічний матеріал

Даний матеріал розрахований на тривалу інтенсивну експлуатацію. На відміну від натурального матеріалу, він не стирається і не тріскається з часом. Еластичність та розтяжність зберігається протягом усього терміну застосування. Екошкіра для авто практично не забруднюється. Щоб прибрати забруднення, не потрібно використовувати агресивну хімію або звертатися до професійної хімчистки.

Особливості догляду за екошкірою

Потрібно періодично пилососити салон, щоб прибрати пил, який накопичився. Для чищення автомобільної екошкіри достатньо використовувати засоби для делікатних матеріалів та м’яку ганчірку. Зберегти первісний вигляд можна за допомогою водовідштовхуючого просочення. Його потрібно періодично наносити на поверхню у невеликій кількості. Екошкіра для автомобілів хоч і відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень, може подряпатись під впливом абразивних частинок та жорстких щіток. Тому від їхнього використання краще відмовитися.

Недоліки штучної шкіри для автомобілів у зимовий час

Незважаючи на практичність та зносостійкість екошкіра для авто вимагає періодичного догляду. Без нього вона не зможе витримати інтенсивної експлуатації. Матеріал повільно нагрівається. Через це виникає невеликий дискомфорт у холодну пору року, доводиться довше прогрівати салон. Як і будь-який інший матеріал, штучна шкіра для автомобілів вимагає дбайливого відношення. Варто уникати сильної механічної дії, інакше на поверхні з’являться подряпини. Всі ці мінуси здаються несуттєвими, якщо порівнювати їх з великою низкою переваг, зазначених вище.

Естетичність матеріалу для перетяжки салону автомобіля

Автомобільна екошкіра пропонується в різних кольорах. Легко знайти варіант для будь-якого салону. Впоратися з таким завданням можна самостійно. Матеріал для перетяжки салону автомобіля може бути перфорованим або гладким. Малюнок тиснення повторює натуральну шкіру. Візуально відрізнити натуральний матеріал від штучного дуже складно. Колір та фактура зберігаються з часом. Завдяки бездоганній якості, гарним експлуатаційним характеристикам та привабливому вигляду відпадає необхідність переплачувати та купувати дорогу шкіру для оббивки салону.