Бітумна черепиця є одним з найпопулярніших покрівельних матеріалів. Вона являє собою міцний виріб високої якості, зроблений зі скловолокна з просоченням модифікованого бітуму. На її поверхню нанесено гранульований камінь, який сприяє привабливому зовнішньому вигляду бітумної черепиці. Тому будинки з даним матеріалом виглядають дуже ефектно і стильно.

Придбати бітумну черепицю можна на сайті https://krambud.kiev.ua/s/bitumnaya-cherepitsa/. На даному веб-порталі представлений широкий вибір різноманітних будівельних матеріалів високої якості за доступну ціну.

Під час вибору бітумної черепиці необхідно враховувати кілька факторів, які впливають на її подальшу експлуатацію. До даних критеріїв варто віднести:

  1. Вогнестійкість. Сама по собі, металочерепиця є негорючим матеріалів, однак наявність бітуму класифікує матеріал на три види: негорючий, помірно горючий і високий рівень горючості. На цей фактор необхідно звертати увагу при покупці, щоб не розчаруватися у виборі.
  2. Міцність. Цей критерій визначається декількома аспектами, в тому числі стійкістю до ультрафіолетових променів і здатністю протистояти низьких температур. Бітумна черепиця, в яку додали АПП під час виробництва, підходить для теплих регіонів, в яких мало морозів і більше сонця. Матеріал, виготовлений на основі СБС підходить більше для холодної місцевості.
  3. Ціна. Вона може бути різною, тому що все залежить від торгової марки, країни виробництва, типу і класу (економ, середній і елітний).
  4. Кут нахилу ската даху. До слова, він повинен бути не менше 12 градусів, адже, в іншому випадку, матеріал буде неможливо змонтувати. Треба дивитися, щоб покрівля мала зігнуті контури, тоді його можна буде облаштувати. Правильний кут нахилу забезпечить захист складних дахів по конструкції і ідеально повторить контури.
  5. Склад. Склополотно використовується для армуючої конструкції, яка покрита мінеральною крихтою або гранулятом. Всі перераховані матеріали мають своїми функціями. До приклад, стеклохолст допомагає забезпечувати високу щільність, а бітум з полімерними добавками – високу еластичність і стійкість до сильного холоду.