Рівень комфорту повинен бути на першому плані у всіх куточках житла. Тут немає місця тимчасового, незатишному. І гості, і мешканці будинку повинні себе почувати максимально просто, по-домашньому комфортно. Тому для оформлення кімнати особлива увага приділяється вибору меблів.

Меблі для вітальні: важливі етапи вибору

Сама назва кімнати – «вітальня» говорить про те, що тут планується приймати гостей з гостинністю. А тому особливу увагу варто приділити функціональності, практичності як м’яких, так і корпусних меблів. Адже часто вітальня – це компактна кімната відразу з декількома функціями. Тому витрачати місце на габаритні дивани не доречно. Вибираємо і звертаємо увагу на модульні складові меблів, які будуть одночасно оригінальним доповненням, практичним доповненням для розміщення дрібних предметів побуту. Великий асортимент пропонує магазин мебели нижний тагил, перейти до якого можна за посиланням.

Наступним моментом має стати вибір кольорової палітри. Можна експериментувати з досить контрастними, яскравими квітами, але потрібно пам’ятати про те, що гість повинен відчувати затишок. Тому варто уникати кричущо-яскравих, сміливих відтінків синього, бордового, зеленого. Якщо хочеться прикрасити вітальню яскравими деталям, найкраще скрасити дрібними деталями, скатертинами, картинами. Основний відтінок повинен бути спокійним і монотонним.

Якими повинні бути меблі для вітальні?

Якщо мова йде про стилі, то тут немає абсолютно ніяких обмежень і стереотипів: це можуть бути столики в стилі модерн, цікаві крісла під бароко, ексцентричні комоди. Вся справа смаку. Основний момент при виборі меблів – це:

  1. якість матеріалів для каркаса;
  2. м’які наповнювачі виключно натурального проходження;
  3. функціональність кожного сантиметра;
  4. правильний розподіл вільного простору в кімнаті;
  5. цікаві колірні рішення;
  6. помірна ціна на всі предмети.

Останній пункт для багатьох є вирішальним фактором: більшість звертає увагу на цінову категорію. Однак не варто наївно припускати, що меблі для вітальні, ціни якої значно нижче ринкової, буде якісною. Коли необхідно заощадити, краще за все звернути увагу на виробника і умови оплати в самому магазині. На якості за рахунок ціни економити не варто.