Плануєте придбати нову квартиру для сім’ї чи для бізнесу? Вам потрібні комерційні площі на об’єктах, які знаходяться на території нових житлових комплексів? Тоді перед тим, як зробити інвестицію, радимо зорієнтуватися на сучасному ринку нерухомості, дізнатися актуальні ціни на новобудови у Львові та вже потім обрати найбільш вигідний варіант.

Щоб швидко проаналізувати ситуацію, використовуйте зручний сервіс Вдома Онлайн. На порталі надається повна інформація по всім новобудовам міста від перевірених девелоперів. Вартість квартир, апартаментів, комерційних площ вказується від безпосередніх забудовників. Крім вартості житла ви зможете дізнатися про основні характеристики і особливості об’єктів.

Завдяки інформації, яка збирається експертами, на сайті для вас доступні фото і відео звіти таємних покупців, реальні відгуки, рейтинги. Вдома Онлайн відбирає популярні проекти, які мають цікаві пропозиції, акційні знижки, додаткові бонуси при купівлі квартири. Скориставшись порталом, ви без зайвих витрат часу знайдете житло, яке повністю відповідає вашим потребам та запланованому бюджету.

Від чого залежить вартість на квартири в нових ЖК?

Які основні фактори впливають на вартість квартири в новобудовах? Фахівці виділяють наступні чинники:

  • категорія житлового комплексу («Еліт», «Комфорт», «Економ»);
  • розташування (центр Львова, віддалені райони, передмістя);
  • наявність власної закритої та облаштованої території з охороною, відео наглядом, зонами відпочинку, дитячими і спортивними майданчиками, магазинами, перукарнями, дитячими садочками, зонами для паркування транспортних засобів та ін.;
  • тип ремонту (чорновий, з дизайнерським інтер’єром);
  • додаткові зручності (система автономного опалення, енергоефективні вікна, протизламні та протипожежні двері, лічильники, засклені балкони, тераси).

Також вартості квартири в новобудові напряму залежить від розташування на поверсі, загальної площі, кількості кімнат, планування.

Як знайти квартиру в новобудові на вигідних умовах?

Те, наскільки вартість житла є вигідною, ви вирішуєте з урахуванням індивідуальних потреб і можливостей. Але існують варіанти, які дозволяють суттєво зекономити на придбанні смарт-квартири, апартаментів, комерційної площі. Ви можете придбати нерухомість в новобудові, якщо:

  • оформите договір на начальних етапах будівництва, коли зведення будинку тільки починається (на етапі «котловану» або при наявності фундаменту, декількох поверхів). В такому випадку розмір економії може складати 20-40%;
  • скористаєтесь акційними пропозиціями забудовників. Це можуть бути сезонні знижки в розмірі 5-15% або знижки на останні в будинку квартири;
  • придбати житло на умовах розтермінування. При цьому економія – це відсутність сплати відсотків, яких неможливо уникнути, якщо квартира купується в кредит.

Всі вигідні пропозиції від забудовників, які заслуговують на вашу довіру, ви вже зараз знайдете на сторінках Вдома Онлайн.