Взяти вигідний кредит «без застав і переплат» пропонує більшість українських банків. Рекламні гасла від 0% вже не рідкість. Однак слід оцінювати всі реальні умови, які очікують позичальника, і читати кредитні договори. Тільки в цьому випадку вдасться знайти найвигіднішу пропозицію для себе, а не для кредитної організації.

Відразу обмовимося, отримати повністю безкоштовний кредит в банку на особисті цілі, не вийде ні у одного позичальника. Головне завдання банку – заробити гроші, тому він докладе всіх зусиль, щоб кожен клієнт забезпечив компанії максимальний дохід.

При складанні топа головними критеріями відбору стали:

 1. розмір процентної ставки від меншої до більшої;
 2. надійність банку-кредитора;
 3. максимально можлива сума;
 4. термін кредитування.

Способи отримання вигідних кредитів

Подати заявку на отримання кредиту в більшості банків можна онлайн на офіційній сторінці компанії. Заповніть анкету і чекайте рішення банку. Якщо заявка схвалена залишиться принести документи, підписати договір і отримати позикову суму. В одних банках все це можна зробити дистанційно, тоді кур’єр доставить на будинок або в офіс карту з кредитним договором. В інших банках такої можливості немає, тому доведеться відвідати відділення особисто.

Отримати гроші за кредитом від qmoney можна декількома способами:

 1. на карту;
 2. на особистий рахунок в банку;
 3. готівкою.

У більшості випадків вибір способу отримання кредиту залишається на розсуді позичальника, але бувають ситуації, коли банк пропонує тільки якийсь один варіант. Тоді доведеться погодитися на нього, якщо інші умови вам підходять.

Після отримання кредитних коштів своєчасно погашайте заборгованість. Вносьте щомісячні платежі до настання чергової дати за графіком і в повному обсязі. Враховуйте запас часу в 3-5 днів на зарахування коштів на рахунок, щоб не виникло прострочень.

Як погашати кредити з вигідними умовами

Виплачувати кредит, який виданий позичальнику на вигідних умовах, можна кількома способами:

 1. готівкою у відділенні банку;
 2. в банкоматах і терміналах банку;
 3. переказом з карти на карту;
 4. переказом з електронних гаманців.

Кожен банк детально описує варіанти внесення щомісячних платежів. За законодавством кредитор зобов’язаний надати хоча б один безкоштовний спосіб погашення для своїх позичальників. Як правило, це в відділеннях банку або в пристроях самообслуговування свого банку. Але може виявитися так, що у вашому місті відділень і банкоматів немає, тоді потрібно щомісяця шукати способи безкоштовного погашення або витрачати гроші на платний варіант. Це в підсумку знизить вигоду.

Щоб уникнути такої ситуації, з’ясуйте заздалегідь наявність партнерських угод у обраного банку з іншими банками або фінансовими компаніями. У більшості випадків в банкоматах партнерів можна вносити гроші на рахунок на таких же умовах, як і в своєму обслуговуючому банку-кредиторі.

Дізнайтеся, чи можна перевести кошти з рахунку в банку, де ви отримуєте зарплату, на рахунок в банк-кредитор по системі швидких платежів. До цієї системи підключено більшість російських банків. Для перекладу досить вказати мобільний телефон, який прив’язаний до банківського рахунку. У багатьох банків послуга безкоштовна, тому можна проводити операції між своїми рахунками і нічого за це не платити. Але зверніть увагу на обмеження по щомісячної суми і можливі комісії, при їх перевищенні.

Повний перелік платних і безкоштовних способів погашення кредиту можна дізнатися на офіційному сайті банку або у співробітників. Безкоштовні варіанти, як правило, дублюють в кредитному договорі.