Реконструкція застосовується після закінчення проектного терміну експлуатації будівлі, при зміні його призначення або аварійному стані несучих елементів. На ринку будівельних послуг присутні як молоді, так і досвідчені підприємства, що займаються реставрацією будівель.

При високому рівні складності стоїть завдання краще віддати перевагу організаціям, які працюють в реконструкції 15 років і більше, оскільки відновлення будівель часто пов’язано з технологічно складними операціями – подробнее за посиланням.

З чого починається реконструкція?

Перед будь-якими роботами по відновленню або переобладнання будівель необхідно зробити технічне обстеження несучих частин. Результати огляду підбиваються в паперовий звіт, куди також вносяться висновки станом будови, а також рекомендації щодо майбутніх операцій.

Додатково в будівельних архівах необхідно знайти стару проектну документацію будівлі. Це значно полегшить виконання вимірів і розрахунків щодо посилення, а також може запобігти безлічі труднощів.

Буває так, що на будову, яке підлягає реконструкції, відсутня проектна документація. Тоді опис конструктиву лягає на організацію, що виконує обстеження. Остання для виконання подібного роду робіт повинна мати спеціалізовані прилади. З уніфікованими будівлями радянських часів справи йдуть простіше – для відновлення проекту досить переглянути типові серії.

Після виконання технічного обстеження будівлі починаються проектні роботи. Вирішуються об’ємно-планувальні завдання, а також проводяться конструкторські розрахунки щодо посилення.

Наша компанія надає повний комплекс послуг по реконструкції приватних будинків і котеджів.

Перетворити заміський ділянку і всі будівлі на ньому – значить провести повну реконструкцію. Даний захід здійснюється, коли будинок застарів технічно і морально. Відновлювальні роботи над будинком можуть проводитися найрізноманітніші. Наприклад, видаляють фундамент, стіни, перекриття, покрівлю та т.д. Або здійснюють об’єднання з іншими будівлями і прилаштовують веранди, балкони та ін.

Таким чином, послуга реконструкції приватного будинку може вирішувати одну або кілька завдань:

  • оновлення зовнішньої і внутрішньої обробки;
  • утеплення стін, даху і підлоги;
  • зміцнення несучих конструкцій будівлі;
  • завершення будівництва;
  • збільшення корисної площі;
  • перепланування.

Реконструкція приватного будинку має на увазі собою роботи спрямовані на реалізацію наступних цілей:

Усунення, реставрація або заміна зношених ділянок конструкцій і фрагментів будинків для збільшення терміну служби і можливості подальшої безаварійної експлуатації;
Розширення експлуатованих площ як в горизонтальному напрямку (тобто зведення прибудов, вхідних груп, балконів, додаткових корпусів) так і в вертикальному (заміна покрівель, надбудова мансардних поверхів, пристрій цокольних ділянок і підвалів);
Зміна цільового призначення будівлі і виконання всіх необхідних для цього заходів, наприклад переобладнання, реставрація старого будинку в баню з метою подальшого використання.

Реконструкція дає можливість перетворити дачне простір, і зробити це відносно недорого. Багато в чому тому, що будинок не потрібно будувати з нуля, фундамент вимагає лише доопрацювання, а не повної відбудови з самого початку.

Всі роботи проводяться своїми силами, без залучення суб-підрядних організацій, що гарантує нашим клієнтам кращу ціну.