Інвестиції в нерухомість – ідеальний варіант. Квадратні метри – своєрідна валюта, яка майже не залежить від будь-яких чинників і здатна принести прибуток. Я займаюся продажем квартир у Львові років десять. За цей час сформувався пул забудовників, яким я довіряю та в яких придбав житло на етапі котловану. Щоб отримати максимальний прибуток, вкладатися в будівництво треба якомога раніше. А для цього потрібні надійні забудовники, які не «заморозять» раптово будівництво і не залишать без грошей і житла.

Одним із найвідповідальніших девелоперів, із якими мені довелося співпрацювати, є компанія «НоваБудова», яка займається житловими комплексами класів «комфорт» і «бізнес» у Києві та Львові. Так, у нашому рідному місті ЖК, зведених цим забудовником, усього два: ЖК «Щасливий» і ЖК «Щасливий» PLATINUM. Але це класичний випадок, коли головне не кількість, а якість.

Кілька років тому мій друг, який теж займається інвестиціями в нерухомість, порадив вкласти гроші в житловий комплекс «Щасливий». Признаюся чесно: сумнівався, бо з компанією «НоваБудова» не працював раніше. Але товариш заспокоїв, сказавши, що має позитивний досвід співробітництва з забудовником. Виявилося, що він успішно інвестував кошти в київські проекти девелопера. Я ризикнув – і досі дякую другу за пораду.

ЖК «Щасливий» знаходиться не в центрі. Але для мене це не було недоліком. Центр Львова – для туристів. Корінні львів’яни знають, що жити там важко: будинки старі, комунікації в жахливому стані, ціни на квадратні метри захмарні. ЖК «Щасливий» – пряма протилежність: сучасні матеріали та планування квартир, нові комунікації, підземний паркінг, прибудинкова територія з ландшафтним дизайном, завдяки чому квартир у комплексі майже не залишилося.

Коли я вкладав кошти, на цьому місці був лише фундамент. Але забудовник дотримався всіх обіцянок. Завдяки цьому я непогано заробив. І весь прибуток вклав у ще один об’єкт від «НоваБудова» – ЖК бізнес-класу «Щасливий» PLATINUM. Цей комплекс знаходиться практично в центрі Львова. Приємно, що такі сучасні комплекси з’являються всього в десяти хвилинах пішки від Оперного театру.

Тому рекомендую компанію «НоваБудова» та її проекти: ЖК «Щасливий» і ЖК «Щасливий» PLATINUM. Інвестиції та продаж квартир у Львові з цим забудовником – це просто й вигідно! Приємно, що існують такі відповідальні компанії, для яких у пріоритеті – не власний прибуток, а піклування про клієнтів.

Тарас