Паркет – це «король підлог». І справа тут зовсім не в престижі, адже паркетна дошка має такі переваги: міцність, твердість, стійкість до впливу вологи і механічних пошкоджень і приємна фактура. Крім цього, вона також володіє якостями, яких позбавлені недорогі підлоги – здатність до звуко-і теплоізоляції. Дерев’яна підлога, придбати яку можна на сайті laminat-parketdoska.com.ua/parketnaya_doska_kiev_price.html, захистить вас від шуму знизу і стане одним з елементів вашої системи енергоефективності взимку. Таким чином, натуральне покриття прекрасно підходить як для квартир, так і для будинків.

При покупці слід звернути увагу на розмір ламелей. Чим більше товщина, тим більше стійким буде підлогу, а чим більше довжина + ширина, тим легше вам буде укласти покриття. Також при покупці враховуйте тип поверхні: масляна, матова, глянцева, воскова та ін. Підлоги з різною фактурою потребують різного догляду. Наприклад, глянцеві потрібно мити частіше, ніж матові.

Ще один важливий критерій – властивості деревини. Наприклад, ясеневий і дубовий паркет погано переносять високу вологість, зате відрізняються винятковою твердістю. А ось міцний американський горіх легко переносить перепади температури.

Як придбати якісний паркет з максимальною вигодою

Паркет купують раз в 30-40 років, тому якщо вже обраний саме такий варіант, то виріб повинен бути по-справжньому якісним! Якісну паркетну дошку можна купити в компанії «Брендпол».

  1. Доступна вартість. Вважається, що брендовий будівельний матеріал не може коштувати дешево. Але насправді це не так. Магазин орієнтується на широке коло покупців, тому тут можна замовити як підлогу за мінімальною ціною, так і більш дорогі варіанти.
  2. Якісна та швидка доставка. Замовте продукцію в цій фірмі, і ви отримаєте її вже через кілька днів. А це означає, що вам не доведеться відкладати роботи, які не можна реалізувати до завершення монтажу підлог.
  3. Поради від професіоналів. Паркет – це не найдешевший варіант, тому до його вибору потрібно підійти відповідально. Зверніться в магазин «Брендпол», і ви отримаєте кваліфіковані поради від фахівців!
  4. Дизайнерська різноманітність. У компанії «Брендпол» ви зможете підібрати паркет будь-якої товщини і кольору. Тут представлені варіанти, виготовлені з різних порід деревини – дуб, ясен і т.д.
  5. Знижки та розпродажі. У «Брендполі» можна купити паркет за зниженою ціною!