Експерти рекомендують обслуговування автонавантажувачів кожні сто-сто двадцять годин. Якщо вашим вибором стала оренда навантажувача, не довіряйте ремонт нікому, крім фахівців. Це ж стосується такого прийнятого вами рішення, як покупка б / в навантажувача.

Як досягти максимальної продуктивності орендованого автонавантажувача

Кожен власник бажає, щоб орендований навантажувач працював з максимальною продуктивністю, щоб забезпечити його максимальну ефективність.

Один з факторів, важливих для досягнення максимальної продуктивності орендованої машини, – наявність у дистриб’ютора необхідних запчастин і аксесуарів вантажної техніки.

Широкий спектр аксесуарів і запасних частин, в тому числі навісного обладнання, зокрема, включає в себе:

  1. щогли навантажувачів;
  2. різні типи вил;
  3. газові балони;
  4. обертові барабани для вовни і паперу і багато іншого.

Має чи ні потребу ваш орендований на сайті transportrent.ru навантажувач в запасних частинах і ремонті або потребує поліпшення функціональних можливостей конкретних навісних елементів, краще поцікавитися у фахівця.

Найбільш поширене навісне обладнання, яке затребуване власниками або орендарями навантажувачів, є механізми бокового зміщення, вила, щогли.

Також вам можуть знадобитися маніпулятори, які включають в себе моделі, що повертаються на сто вісімдесят градусів і на триста шістдесят градусів, і затискачі, які допоможуть фіксувати тюки, коробки та інші види вантажів.

Не всі власники і оператори навантажувачів, взятих в оренду, знають про ті переваги, які дають аксесуари при використанні навантажувального транспортного засобу.
Це навісне обладнання додатково збільшує корисність машин, роблячи їх більш «просунутими» і надійнішими.

Ще однією ключовою особливістю таких навісних споруд є те, що вони легко прикріплюються і ідеально підходять для підключення і прикріплення до будь-яких типів навантажувачів.

Є й інші види навісних споруд, які можуть стати в нагоді власникові орендованого автонавантажувача, наприклад, контейнерні пандуси, регулятори нахилу, клівера для видалення батареї і різні фіксатори.

Все це допоможе підвищити корисність ваших навантажувачів. Купуючи додаткове навісне обладнання для навантажувача в оренду, можна максимізувати загальну функціональність ваших вилочних машин.

Післяпродажне обслуговування

Старі навантажувачі, які знаходяться в хорошому стані, – це цілком надійні машини.

Навантажувачі б / в так само потребують післяпродажного обслуговування, як і нові моделі. Підтримка вашого навантажувача в хорошому стані дозволяє заощадити час і гроші, так що вкладатися в додаткове технічне обслуговування дуже розумно.

Як правило, ремонтники і весь екіпаж служби технічної підтримки вживаного обладнання дуже добре обізнані про можливі проблеми машин. Не соромтеся звертатися до них за післяпродажним обслуговуванням вашої старої машини.