Телевізори KIVI стають досить популярними через багатої функціональності в поєднанні з невеликою ціною. Особливістю телевізорів цієї марки є досить розумна система управління на Android 6, яка дозволяє управляти настройками зі смартфона.

Відзначимо, що є і версії без вбудованої операційної системи, тому при покупці слід цікавитися набором функцій Smart TV. Всі моделі телевізорів KIVI мають вражаючу матрицю дисплея, відрізняються яскравими фарбами на екрані і високою чіткістю зображення.

Телевізори при включенні самостійно оновлюються через WiFi, дуже зручні в якості другого пристрою, так як не вимагають підключення кабелю. Управління смартфоном дозволяє персоніфікувати настройки і зробити їх індивідуальними.

У продажу в даний час є 15 моделей KIVI різного розміру, від 24 до 60 дюймів по діагоналі, в 2019 році надійде в продаж до каталогу y.ua/televizory/kivi/ ще 12 моделей телевізорів ківі. KIVI TV новий сервіс Smart-телебачення, який відкриває доступ до більш ніж 113 ТВ каналів з підтримкою технологій Catch-Up. Забудьте про хвилювання з приводу пропущеної гри або ТВ-шоу з KIVI переглядати улюблені телепередачі ви зможете саме у зручний для вас час.

Де виробляють KIVI

Виробником телевізорів KIVI є Китай, незважаючи на те, що зустрічаються повідомлення про те, що країна виробника KIVI – Україна чи Росія. Китай постійно освоює нові технології, вміє це робити швидко і вже досить якісно. Тому китайські виробники здатні уявити на ринок сучасні і недорогі моделі телевізорів.

Що стосується таких країн-виробників, як Україна чи Росія, то їх виробнича база побутової техніки поки може грунтуватися хіба що на технологічній збірці з готових блоків.

Повідомлення український видань, що бренд KIVI є українським і означає скорочення від бренду Kindle Vision можна віднести до бреду, так як легко перевірити, що Kindle Vision – австралійська дизайнерська компанія, розташована в Брісбені.

Так що віднести виробника телевізорів KIVI до європейських, можна, тільки маючи двійку з географії. Проте, ці апарати дійсно привабливі, як за цінами, так і за своїми можливостями.