Ціни на матеріали природного походження в наші дні стали «кусатися» особливо відчутно, що стало причиною підвищення попиту на різного роду імітації. Вибираючи той чи інший тип продукції, важливо враховувати, що експлуатуватися вона буде в певних умовах, а тому, коли мова заходить про стільниці зі штучного каменю, до питання вибору слід підійти з особливою відповідальністю.

Стільниця має на увазі робочу частину кухонного гарнітура або поверхню у ванній кімнаті, яку кожна людина оцінює за власною «шкалою якості». Далеко не всі розуміють, що штучний камінь – це узагальнене поняття і матеріали подібного роду сучасна промисловість випускає в широкому асортименті. Представником цієї групи є навіть бетон, проте для виробництва стільниць промисловість використовує зовсім інші матеріали – композитний і акриловий камінь.

Композит, який ще іменується агломератом, має на увазі використання в складі епоксидних смол в поєднанні з дрібною мармуровою, кварцової або гранітною крихтою і інших наповнювачів декоративного типу.

Акрил ж являє собою полімер, заснований на застосуванні дрібних фракцій мінералів, які зв’язуються один з одним за допомогою акрилової смоли і барвника. Стільниці зі штучного каменю з такого матеріалу відрізняються найвищою якістю.

Зовні такі поверхні від https://каменьпро.рф/stoleshnitsy/ досить привабливі і ідеально імітують натуральний камінь, а тому набагато більше уваги споживач повинен приділити експлуатаційними характеристиками.

В першу чергу, це підвищена міцність, параметр, за яким акрилові вироби виробництва компанії https://каменьпро.рф демонструють себе досить непогано.

Відсутність стиків – ще один важливий параметр, якого виробнику вдається досягти за допомогою заливки приготовленої маси в потрібну форму. Навіть якщо стільниця складається з декількох окремих елементів, з’єднання її виходять максимально щільними, а зазори зовсім непомітними, а тому виробник пропонує виготовлення будь-яких варіантів на замовлення, незалежно від розміру та форми.

Вологонепроникність також заслуговує на окрему увагу, так як поверхні з штучного каменю знаходять застосування переважно в приміщеннях, що характеризуються підвищеною вологістю. Матеріал таких торгових марок як акрілік, Старон, Трайстоун, Хай Макс, Грандекс вважається одним з найкращих для виробів даної категорії, а тому фахівці компанії «Верес» активно застосовують його для виготовлення стільниць.

Тривалий термін експлуатації, який максимально наближений до аналогічного матеріалу природного походження завдяки тому, що сучасні виробники використовують для виготовлення стільниць зі штучного каменю унікальні технології.