Коли компанія WOODsystems тільки почала власну справу – вони орендували невеличке приміщення під цех, де почали виготовляти перші меблі. Замовлень ставало все більше і компанія почала розширятися, тому за весь час вони змінили багато приміщень, і кожне нове було краще і зовсім не схоже на попереднє.

На той час виробництво і офіс знаходилися в різних, ніяк не зв‘язаних між собою приміщеннях.

А вже через декілька років після початку своєї діяльності, компанія  орендувала приміщення площею 1200 квадратних метрів, де потім об`єднали офіс і цех.

Woodsystems – перша компанія в Україні, яка вирішила не тільки демонструвати готові вироби, а ще й процес виробництва.

Зазвичай, меблеві компанії розділяють шоурум і виробництво. Шоурум – це місце де вам покажуть добре виставлені натерті до блиску меблі,  без сколів і подряпин. В ньому неможливо переконатися в надійності, функціональності  та цінності вироба. А чим вища вартість меблів – тим краще повинна бути якість. І тим скрупульозніше клієнт підходить до вибору виробника, що зможе повністю відповідати усім критеріям. Компанія Woodsystem вирішила дати можливість своїм клієнтам побувати на виробництві, де можна буде спостерігати  весь процес виготовлення продукту та самостійно впевнитись в якості та рівні товару.

Локація WOODsystems містить в собі не тільки салон, де компанія на кожному кроці  показує свої можливості, і чого  досягла за довгі роки існування, а ще й  вище згаданий цех – де ви зможете спостерігати роботу майстрів. Офіс – де у вас буде змога познайомитися з усім колективом. Лабораторія – де  компанія проводить різні експерименти та створює розробки. Безліч стендів з взірцями, де є можливість переглянути велику кількість матеріалів з яких створюються меблі. Та кібер бібліотека,  яка складається з приладів які вмонтовуються у кухню і перетворюють її на справжній гаджет, сюди можна віднести: безпровідну зарядку, кварцування сортерної зони та інші.

Приходячи до них на локацію, ви маєте змогу не тільки замовити якісні меблі преміум сегменту, а й подивитися як виготовляються вироби, поспілкуватися з майстрами та поспостерігати за їх роботою.

Сама ж компанія говорить про свою  неідеальність, про те, що вони можуть також помилятися щось робити не вірно. Однак, при цьому WOODsystems не бояться це показати й завжди виправляють свої помилки й кінцевий результат завжди буде неперевершеним.

Обираючи меблі від WOODsystems клієнти  розуміють, що для компанії немає нічого неможливого. Пріорітет – якість та  втілення всіх ідей, навіть самих нереалістичних. Також однією з переваг є ще те, що всі меблі виготовляються в єдиному екземплярі і ви можете бути впевнені, що така річ є тільки у вас.

Тому, замовляючи меблі в WOODsystems, покупці отримують не тільки меблі ручної роботи високої  якості, вони також можуть повністю контролюють всі процеси, починаючи від проєктування до фінального результату.