Позика до зарплати на карту онлайн – можливість взяти гроші не виходячи з дому з мінімальним пакетом документів.

Заповнивши просту заявку, перейшовши за посиланням https://kredit-na-karty.com.ua/ru/section/dengi-do-zarplaty/, отримати кошти можна протягом 15-20 хвилин в будь-який час доби, без вихідних. Процентна ставка від 0,01% в день, термін позики до зарплати – до 30 днів.

Переваги отримання мікрокредиту в МФО

Плюсів у позик до зарплати онлайн безліч. Процедура отримання проста, що привертає певну категорію клієнтів.

Гроші до зарплати мають наступні переваги:

  1. Подача заявки доступна в будь-який час. Взяти позику до зарплати можна цілодобово. Гроші надійдуть на карту або гаманець без відвідування офісу.
  2. Не потрібні численні документи. Позика грошей до зарплати здійснюється на підставі одного паспорта. Довідки не потрібні.
  3. Швидка позика до зарплати карту видається моментально. Заявки розглядається 5-10 хвилин. Гроші надійдуть відразу ж після схвалення.
  4. Великий відсоток надання мікрокредитів. Схвалюється 8 заявок з 10.
  5. Доступність позики на 30 днів на карту. Банки встановлюють більш жорсткі умови.

Негативна кредитна історія, вік можуть стати перешкодою для оформлення мікропозик. МФО більш лояльні до клієнтів.

Низький кредитний рейтинг, невеликі заборгованості не стануть причиною відмови в наданні швидкої позики до зарплати.

Своєчасне повернення грошей покращує досьє клієнта. Постійно закриваючи позику на карту онлайн в термін, позичальник може розраховувати на вигідні умови: низькі процентні ставки, збільшення ліміту, продовження термінів погашення.

Які вимоги пред’являються до клієнта?

Ще одна перевага мікрокредитів – прості вимоги і невеликий перелік документів. Після вибору мікрофінансової організації, на сайті заповнюється заявка на позику до зарплати на карту Ощадбанку. В анкеті вказуються: ПІБ, паспортні дані та місце працевлаштування. Для перерахування грошей буде потрібно номер картки. У разі схвалення заявки кошти надходять на рахунок протягом 5-10 хвилин.

Отримати позику до зарплати може громадянин України, якщо він відповідає мінімальним вимогам:

  • вік старше 18 років;
  • дієздатність, наявність постійного доходу;
  • чинний український паспорт громадянина та інше.

Щоб отримати швидко позику до зарплати на карту онлайн, не потрібні ніякі довідки з місця роботи, додаткові документи. Необхідний тільки доступ в інтернет і трохи вільного часу. Інформація про схвалення позики онлайн на 30 днів приходить практично моментально. Що досить зручно для клієнта.