Нерідко люди залишаються незадоволеними своїми покупками. Особливо прикро, якщо купив якісь дорогі оздоблювальні або будівельні матеріали, наприклад шпалери, а вони не підійшли або виявилися неякісними.

Виходить, що даремно витратив гроші, час і сили. Для того щоб куплені вами шпалери підійшли по всіх параметрах радимо прислухатися до порад і рекомендацій професійних дизайнерів, які ми викладемо в цій статті.

Спочатку необхідно відзначити, що не всі усвідомлюють, що вибирати шпалери необхідно дуже ретельно. Придивіться до дизайну вашого місця проживання і помітите в ньому велике значення найбільш масштабних поверхонь – стін, які відразу ж кидаються в очі. З цієї причини їх обробка багато значить для загального інтер’єрного рішення квартири або будинку. Завдяки правильно підібраним шпалер можна зробити кімнати світлими, просторими і теплими. В іншому випадку вони можуть стати звуженими і стиснутими. Вірний вибір цих матеріалів створить затишок у вашій квартирі або зробить її некомфортною для проживання. На всі перераховані вище фактори варто звертати увагу під час придбання шпалер.

Шпалери в вигляді основи, яких застосовується флізелін, мають досить щільної підкладкою створеної з спресованого текстильних волокон. У вигляді декоративного покриття в них застосовується спінений вініл. Колір таких шпалер і сама текстура значно відрізняється від шпалер, створених з чистого флізеліну.

Але, незважаючи на це, такі шпалери часто стають вигідним рішенням в обробці приміщень різного призначення. І все завдяки флизелиновій підкладці, адже вона забезпечує максимальне приклеювання шпалер до стіновий поверхні, тим самим продовжуючи їх експлуатаційний термін.