У цій статті я розповім про те, як можна оформити інтер’єр квартири в розумних межах, які матеріали обробки варто застосовувати і з чого почати самостійне проектування. Стаття буде особливо корисна тим, хто планує оформляти інтер’єр своєї квартири самостійно. поїхали

За останні роки вартість на будівельні матеріали, меблі, техніку і чистові оздоблювальні матеріали виросла більш ніж значно, а по деяких позиціях в два рази, тому більшості людей які планували ремонт, доводиться повністю переглядати бюджет і матеріали обробки, а то і зовсім відкладати ремонт квартири на невизначений термін.

А для того, щоб мінімізувати витрати на ремонт і обробку, я поділюся порадами які можуть оформити інтер’єр квартири стильно і відносно недорого. А ще на сайті https://isoquocte.com/chung-nhan-haccp.html ви можете дізнатись багато цікавого про ISO та не тільки.

Зрозуміло поняття “недорого” досить розтяжне, тому я розгляну ті матеріали обробки, які в порівнянні з дорогими будуть найбільш бюджетним варіантом.

Самостійне проектування

Перше з чого варто почати – це планування ремонту. Під плануванням ремонту я маю на увазі:

  1. Дизайн проект
  2. Комплектація (список покупок)
  3. Кошторис на будівельні роботи

Для того щоб заощадити бюджет на послугах професійного дизайнера, дизайн-проект можна запроектувати самостійно, єдине, що при цьому необхідно врахувати, це час. Зрозуміло, для того щоб самостійно оформити інтер’єр і грамотно оформити інструкція по реалізації ремонту, знадобиться значна кількість часу на вивчення нормативів, ринку оздоблювальних матеріалів і стилістичних рішень.

Сам по собі дизайн-проект це не стільки набір красивих 3d візуалізацій, скільки набір технічних інструкцій для будівельної бригади, а також кошторис усіх матеріалів, для подання вартості реалізації. Насправді інтер’єр квартири можна оформити і зовсім без 3d візуалізації, грунтуючись на вже готових інтер’єрних рішеннях.

Зрозуміло, далеко не кожен знає як розпланувати вимикачі, розетки, електричні та сантехнічні висновки, тому цей етап ви можете заздалегідь узгодити з електриком і сантехніком, перед початком робіт, але не під час ремонту.

Головне що потрібно буде зробити саме вам, це зробити точний вимір всіх приміщень, відобразити всі розміри на планування і оформити план розміщення меблів у всіх приміщеннях. Саме під розставлену вами меблі і буде проводитися розводка всієї електрики і сантехніки в квартирі.

З обміром приміщення і плануванням розміщення меблів може впоратися практично кожен, тому якщо у вас є на це час, то ви можете значно заощадити бюджет. А якщо у вас виникнуть складності на цьому етапі, то ви можете просто проконсультуватися з професійним дизайнером, щоб не допустити помилок.

Вибираємо стиль інтер’єру

Стилістичні рішення також впливають на бюджет, так як в залежності від обраного стилю, буде залежати і вартість його втілення.

До найбільш витратних стилів в інтер’єрі відносяться класичні напрямки, в обробці яких активно застосовуються гіпсові елементи, двері та фасади меблів з фільонками. Зрозуміло, вартість таких фасадів і дверей обійдуться дорожче, ніж гладкі й рівні поверхні без застосування додаткового обсягу.

Найбільш бюджетним з точки зору реалізації буде сучасний мінімалізм або застосування оздоблення стін, дверей і меблів в мінімалістичному стилі.

Зрозуміло, повністю дотримуватися певного стилістичному напрямку зовсім не обов’язково. Ви можете оформити інтер’єр виключно на свій смак із застосуванням обробки і меблів з різних стилів. Змішання стилів на сьогоднішній день є дуже популярним рішенням і багато оформляють інтер’єри своїх квартир саме за цим принципом.