Столичний ринок нерухомості з кожним роком радує потенційних покупців появою сучасних та стильних новобудов на будь-який смак та гаманець. На які будинки краще звернути увагу та яке місце в Києві або пригороді столиці варто обрати молодій сім’ї з дітьми?

Купити власне житло в Києві — інколи справжнє свято для тих сімей, які багато років крокують у даному напрямку. Багато часу та сил треба віддати не тільки для того, щоб заробити гроші на житло, а й для того, щоб знайти вдале розташування будинку. Радує те, що столична нерухомість за останні роки стала доступнішою. При цьому вибір житла від надійних забудовників також гріє душу.

Де купити квартиру: кращі райони столиці

Якщо родина налаштована на вже розвинену столичну інфраструктуру, можна звернути увагу на нові будинки в центрі та на окраїнах міста. Багато варіантів житла від економ до бізнес класу сьогодні можна знайти в таких районах:

  • Голосіївський;
  • Оболонський;
  • Подільський;
  • Шевченківський.

Періодично відомі портали, які спеціалізуються на нерухомості, влаштовують соціальні опитування. На думку багатьох киян та гостей міста, саме в згаданих вище районах жити комфортно і безпечно, в них є все необхідне для відпочинку, фізичного та духовного розвитку дітей та підлітків. Звичайно, хороша квартира в новобудові коштуватиме недешево. Тому тим, у кого кошти обмежені, не варто оминати стороною вторинний ринок нерухомості. Особливо варті уваги недорогі будинки 80-х та 90-х та років минулого століття — вони недорогі та якісні. Обрати хороший варіант допоможуть спеціальні портали. Наприклад, на https://100realty.ua/uk/realty_search/apartment/sale зручно буде відфільтрувати цікаві варіанти та ознайомитись з розташуванням квартир на карті міста.

Життя у передмісті Києва

Звичайно, часто молоді сім’ї з дітьми бажають купити житло у новому будинку, де навкруги тільки нові споруди та сучасний дизайн. Ціна такої нерухомості у серці столиці інколи просто величезна. Столична нерухомість по кишені не всім. Тож є сенс шукати квартиру у передмісті Києва. Такі населені пункти, як Бровари, Вишневе, Вишгород, Ірпінь чи Буча давно користуються попитом серед киян. Тут затишно, тихо, спокійно, всюди природа та чисте повітря. На роботу можна потрапити на власному автомобілі, або користуючись громадським транспортом. Але, якщо в родині зростають маленькі діти, то треба одразу налаштуватися на те, що отримувати освіту вони будуть не в столиці. Принаймні, поки не підростуть…