Багато хто вважає, що установка вентильованих фасадів є технологічно складною справою. Але більшість проблем виникає виключно через неграмотний підхід малодосвідчених фахівців в процесу монтажу. Деякі етапи установки виконуються з серйозними порушеннями.

Вибрати підходящий варіант і придбати його можна за прийнятними розцінками. Як правило, вони бувають доступними в наявності і під замовлення в будь-якому будівельному магазині. Важливо при виборі врахувати всі чинники, які безпосередньо впливають на подальшу експлуатацію після проведення монтажних робіт.

Основні переваги

Вентильований фасад є таку конструкцію, яка складається безпосередньо з безлічі різноманітних компонентів. Під цими складовими маються на увазі облицювальні матеріали. Вони кріпляться безпосередньо до стінової поверхні за допомогою універсальних фіксаторів. Таким чином можна втілити в реальність практично будь-яку архітектурну задумку.

Серед явних позитивних рис і характеристик у вентильованих фасадів будівель і різних зведених будівель можна виділити такі, як:

  1. представлений величезний асортимент серед представлених колірних комбінацій і палітри кольорів;
  2. процедура монтажу вважається швидкої, простий, зручною і не вимагає спеціальних підготовчих робіт;
  3. що стосується терміну служби, то він досить-таки тривалий (такого роду фасаду можна спокійно експлуатувати протягом як мінімум п’ятдесяти років);
  4. варто відзначити високий рівень звукоізоляції та теплоізоляції;
  5. фасад допомагає приховати яскраво виражені недоліки будівлі у вигляді різних дефектів, тріщин, подряпин, відколів;
  6. за даної конструкція досить легко доглядати (досить просто протерти вологою ганчіркою, змоченою в слабкому розчині мильної води або помити зі шланга проточною водою).

Правила установки

Вентильовані фасади можна монтувати в будь-який час року. Важливо при цьому знати та дотримуватися таких правил:

  1. підготувати для роботи необхідні інструменти, включаючи в обов’язковому порядку шуруповерт, болгарку та драбину, а також дюбелі, саморізи і ножиці по металу;
  2. розрахунок потрібного кількість сировини виробляється безпосередньо на стіні, таким чином це вдасться зробити точно;
  3. коли конструкція встановлена, до неї можна кріпити облицювання, наприклад, зупинитися на сайдинг.