Сьогодні збір і відведення талої та дощової води є важливим моментом під час будівництва будинку і облаштування ділянки. Для грамотного системи поверхневого водовідведення використовується пластикові лотки, металеві, чавунні чи пластикові решітки. Така система дозволяє уникнути заболочування ділянки, а також захистити фундамент від руйнування, викликаного впливом вологи.

Пристрій поверхневого водовідведення

Поверхневий водовідвід – це дренажна система для збору та відведення води, що складається зі спеціальних дощоприймачів і жолобів з гратами, в які за допомогою ухилу поверхні потрапляє вода.

Після чого вона виводиться за межі ділянки. Також водовідвідні жолоби можуть оснащуватися металевими, чавунними або пластиковими гратами, які, дозволяють затримати сміття, а також надати естетичний зовнішній вигляд. Якісна решетка водоприемная чугунная в асортименті – за посиланням.

Поверхнева система водовідведення може бути двох типів:

Лінійний водовідвід

Він застосовується в основному на великих ділянках, і являє собою установку по всій території водовідвідних жолобів і пісковловлювачів, з’єднаних між собою.

Точковий водовідвід

Являє собою систему дощоприймачів і пісковловлювачів, з’єднаних безпосередньо з зливової каналізацією. Такий водовідведення дозволяє локально збирати великі обсяги води і зазвичай встановлюється на маленьких ділянках або в місцях максимального перезволоження – в кутах будівель, під трубами покрівельного водостоку, поливальні кранами і т.д.

Точкова і лінійна системи водовідведення дозволять позбавити ділянку від надлишку дощових і талих вод, які руйнівно впливають на всі споруди, а також можуть призвести до заболочування території. Такі системи захистять фундамент всіх будівель, розташованих на ділянці, і забезпечать відсутність води на дорогах.

Також у організації поверхневої системи є великий плюс – вона проста в монтажі, завдяки наявності необхідних фіксаторів і спеціальних позначок.

На сайті компанії ви можете купити елементи для організації поверхневої системи водовідведення за вигідною ціною в Єкатеринбурзі. У нашому каталозі представлені поверхневі точкові і лінійні системи водовідведення, а також всі необхідні комплектуючі, які підійдуть для різних об’єктів.

Зливові решітки – це один з неодмінних атрибутів систем поверхневого водовідведення, що використовується для закриття водовідвідних каналів. Зливні решітки приймають на себе основну механічне навантаження, що дозволяє уникнути передчасного руйнування каналів, перешкоджають проникненню в зливову каналізацію листя і дрібного сміття, забезпечують безпеку переміщення транспорту і пішоходів.

Інша функція зливових решіток – декоративна. Завдяки грат, непривабливі бетонні або ж пластикові зливні канали легко впишуться в ландшафт будь-якого об’єкта.

Чавунні зливові решітки – це частина каналізаційної системи, виготовляється з чавуну. Основна функція чавунної решітки – захист від попадання крупного сміття в водовідвідний канал.

Основні властивості чавунних решіток: стійкість до корозії, тривалий термін експлуатації, стійкість до високих навантажень і різних температур.