Ви вирішили придбати квартиру. Це дуже важливий та відповідальний момент, до якого треба підходити з усією серйозністю. Ринок житла дозволяє підібрати квартиру для найвибагливіших покупців. Але серед усього асортименту дуже легко заплутатися. Підбір житла може затягнутися на довгий час, а гроші за цей період можуть легко знецінитись.

У статті ми розкриємо принципи вибору і підкажемо, на що варто звернути увагу, щоб ви змогли придбати для себе ідеальне житло. А якщо вас цікавлять житлові містечка із сучасною інфраструктурою від ZEZMAN Holding, радимо перейти за посиланням вже зараз.

На що звернути увагу?

Ми виділили кілька основних правил, на які необхідно звернути увагу при виборі квартири:

  • Рекламні буклети розповідають про квартири мрії, але краще переконатись у цьому самостійно та з’їздити в район, де ви хочете придбати квартиру;
  • Менеджери теж вміють красиво розповідати про райони та квартири, не варто вірити їм на слово та купувати перший запропонований варіант;
  • Якщо вам сподобався певний район, варто зібрати про нього якомога більше інформації;
  • Документи потрібно вивчити вздовж і впоперек, не бійтеся ставити запитання, все ж
  • таки це дуже дорога покупка;
    Якщо ви невпевнені у своїх знаннях, то варто заручитися підтримкою друзів, які знаються на цих питаннях;
  • Якщо ви ще не знаєте скільки кімнат ви хочете придбати, варто вибирати варіант з великою кількістю житлоплощі;
  • Якщо у вас є діти, то потрібно при виборі ЖК наголошувати на інфраструктурі. Краще придбати квартиру меншу, але з майданчиками, дитячими садками та школою поблизу;
  • Якщо ви придбали квартиру, біля якої по сусідству розташовано безліч однокімнатних квартир, то будьте готові до того, що там постійно змінюватимуться мешканці, які орендують житло;При придбанні квартири в «чистому полі», наприклад, на пустирі, будьте готові, що рано чи пізно тут розпочнеться масштабне будівництво інших ЖК.

Новобудова чи вторинка?

Дуже важливе питання при виборі квартири – це вторинне чи первинне житло. При виборі квартири на вторинному ринку можна відразу заїхати й почати жити, поступово робити ремонт або за бажання здавати квартиру. Первинка має безліч плюсів – ви купите квартиру, яку відразу ж зможете облаштувати за своїм бажанням, плюс такі варіанти набагато комфортніші. Зазвичай у вторинному житлі завжди дуже маленька кухня, у первинних варіантах кухню роблять сучаснішою, щоб була можливість створити повноцінну обідню зону.

Вибирати вам, але перед покупкою виділіть усі плюси та мінуси вторинного та первинного житла, щоб одразу бути готовими до всіх труднощів.

5 принципів вибору

Далі ми розповімо про п’ять принципів вибору житла. Вони допоможуть вам ухвалити рішення, про яке ви ніколи не пошкодуєте.

Нетипова архітектура

Деякі люди шукають варіант, який несхожий на інші. У цьому немає нічого погано, адже в такій атмосфері людина почувається набагато краще. Деякі житлові містечка прямо вибиваються із типової забудови, саме такий варіант вам точно підійде.

Квартальна забудова

Затишно і по-сімейному виглядають забудови, в яких є свій власний двір. Такі ЖК або оточені будинками, або мають паркан чи огорожу по колу. Зазвичай у квартальних забудовах всі один одного знають, що зменшує можливість крадіжки та інших небезпечних моментів. А ще в такій забудові здаватиметься, що у вас набагато більше власності.

Комерційні перші поверхи

Якщо ви хочете, щоб все завжди було під рукою, тоді вибирайте ЖК із магазинами на перших поверхах. Так ви зможете виключити постійні вилазки до міста для покупок.

Різноманітність кольорів та архітектури

Якщо ви хочете отримати задоволення від свого проживання та завжди бачити перед собою яскраві фарби, тоді вам варто придбати ЖК із прикрашеними будинками та різноманітною інфраструктурою. У такому будинку у вас завжди буде чудовий настрій, незважаючи на погоду.

Зелений двір із парком

Якщо у вас є діти або ви просто любите гуляти, тоді вам точно потрібен ЖК із зеленою зоною або парком. Так ви зможете усамітнитися з природою, дихати свіжим повітрям та отримувати величезне задоволення від свого проживання у цьому районі.

Вибираючи собі квартиру та ЖК, обов’язково приділіть увагу всім аспектам. Не зациклюйтесь тільки на ціні, вона має бути на останньому місці. Обговоріть покупку з рідними та друзями, щоб була можливість дізнатися думки всіх, але приймайте рішення, тільки спираючись на свої потреби та бажання. Вдалої вам покупки.

Источник: https://biz.nv.ua/