Ступінь забруднення води досить відчутно різниться від міста до міста. Тому якщо ви бажаєте, щоб у вас завжди була якісна, чиста вода, варто почати з попереднього етапу вибору фільтра.

Це означає визначити, з якою саме метою ви купуєте фільтр. В ідеалі – за допомогою аналізу (найкраще – лабораторного, при відсутності такої можливості можна зробити його в домашніх умовах) з’ясувати, від яких домішок необхідно очищати воду в вашому населеному пункті. Лише після цього можна вибрати ідеальну очисну систему на сайті https://atoll-filter.ru/, яка дозволить щодня отримувати кристально чисту питну воду без жодних домішок.

Залежно від складу і обсягу споживаної води, ринок очисних систем пропонує вибір між глечиком фільтром, насадкою на кран, а також багатокомпонентної системою очищення. У будь-якому випадку, вибираючи для квартири фільтр очищення води, обов’язково звертайте увагу на такі фактори:

  1. Ефективність очищення. Дізнайтеся в інструкції виробника, які домішки можна видалити за допомогою цього засобу, а які не можна.
  2. Який саме спосіб фільтрації застосовується в системі.
  3. Ретельно перевірте не тільки вартість самого фільтра, але і його витратних матеріалів, так як в них може ховатися основна стаття наступних витрат.

Багатокомпонентні системи для очищення води в квартирі – найбільш ефективний засіб

Якщо забруднення водопровідної води високе, краще багатоступеневих систем немає нічого. Велика частина цих систем працюють на основі зворотноосмотичної мембрани.

Багатоступінчасті системи, що не мають зворотного осмосу, також досить ефективні і дійсно перевершують як насадки на кран, так і глечики фільтри. Але і їх потужності не завжди вистачає. Наприклад, в разі дуже високої жорсткості води без зворотного осмосу проблему не вирішити.

Плюси багатоступеневих систем для очищення води в квартирі:

  • Висока якість очищення;
  • Усунення практично всіх видів домішок у водопровідній воді.

мінуси:

  • висока ціна;
  • Об’ємні габарити;
  • Складність монтажу;
  • Невелика продуктивність;
  • Дорогі витратні матеріали.

Деякі споживачі вважають недоліком занадто високий рівень очищення води системами на основі зворотного осмосу, тобто вода стає дистилятом, позбавленим яких би то ні було мінеральних речовин. Вирішити цю проблему допоможуть фільтри з мінералізатором, який наситить воду усіма необхідними нашому організму речовинами.