Для багатьох власників квартир, заміських будинків ремонт став справою звичною. Велика кількість оздоблювальних і конструкційних матеріалів, доступних за ціною дозволяють робити ремонт якісно.

Можна звернутися до професіоналів, щоб заощадити ще й час. Так, наприклад, на послуги ремонту квартир вартість в компанії Smart Remont цілком доступна.

Ремонт двокімнатної квартири, як і будь-якого іншого формату житла починається зі створення дизайн проекту, що включає в себе кошторис на проведення ремонтних робіт і оплату праці виконавців.

Це дозволяє оптимізувати і систематизувати ремонт, провести його в максимально короткі терміни. У продажу є безліч оздоблювальних матеріалів, схожих за своїми технічними і експлуатаційними характеристиками, але мають різну вартість.

При створенні дизайн-проекту підбираються ті матеріали, без яких в даному випадку не обійтися, але у яких ціна буде відповідати якості.

Крім того, дизайн-проект, виконаний в тривимірному форматі, дозволяє побачити, як буде виглядати кожне приміщення окремо і вся квартира в цілому після закінчення ремонту.

Початок ремонту в залежності від його виду

Ремонт буває капітальним і косметичним.

Всі інші формати можна віднести до різноманітності того чи іншого твіду. При косметичному ремонті не виконується ніяких складних оздоблювальних і особливо будівельних робіт.

Оновлення фарбування горизонтальних і вертикальних поверхонь, поклейка шпалер, відновлення цілісності облицювання, ряд інших нескладних оздоблювальних робіт, які можна зробити в короткі терміни, та до того ж самостійно.

Капітальний ремонт включає в себе величезний перелік ремонтно-будівельних робіт, виконати з яких без допомоги професіоналів неможливо.

Зокрема це:

  1. Демонтаж- монтаж систем комунікацій – опалення, водопостачання, каналізації;
  2. Заміна сантехнічних виробів;
  3. Електромонтажні роботи;
  4. Заміна оздоблювальних стінових покриттів, підлогових матеріалів.

Це тільки основні види ремонтно-будівельних робіт які виконуються при проведенні капітального ремонту. Але незалежно від виду ремонту, все починається з демонтажу старих оздоблювальних і підлогових матеріалів, дверей, вікон, водопровідних, каналізаційних працю, елементів опалення.

Тому обов’язково необхідно заготовити необхідну кількість сміттєвих мішків для складування оздоблювальних, конструкційних матеріалів.

Послідовність проведення ремонту в двокімнатній квартирі

Важливою залишає якісного і швидкого ремонту є послідовність.

Починати рекомендується з однієї кімнати, по можливості звільнивши її від меблів. Всі необхідні роботи виконуються за принципом зверху-вниз.