Одним з найбільш поширених варіантів при покупці житла сьогодні можна вважати вихід покупців на вторинний ринок. В такому випадку є кілька найбільш часто зустрічаються варіантів, з яких необхідно вибрати для себе оптимальний:

1. Квартира в сталінці, брежневка або хрущовці. Найбільш бюджетні варіанти, але не дуже респектабельні. З назв ясно, що таке житло здавалося ще в ту чи іншу радянську епоху. Правда, можна знайти пропозиції, з купівлі житла після капітального ремонту, які виглядають відносно презентабельно.

2. Також можна розглядати квартири поліпшеного планування, які були побудовані в досить широкий проміжок часу: приблизно з кінця сімдесятих до початку нульових. Більш нове і, отже, певною мірою сучасне житло середньої цінової категорії.

3. Сучасний варіант квартири, зданої в останнє десятиліття. Найбільш презентабельний варіант на вторинному ринку. Оцінити подібні пропозиції за ціною і доступності можна за посиланням https://vhn.ua/kupit-kvartiru-kharkov просто зараз.

Питання оплати квартири на вторинному ринку

Як правило, продавець запросить стовідсоткову оплату одноразовим платежем. Це актуально для випадків, коли власник квартири на вторинному ринку прагне продати її і при цьому одночасно займається купівлею нового житла. Не дивно, що власники вторинки в таких випадках часто бажають. щоб покупець розрахувався якомога швидше і виплатив всю необхідну суму відразу. Правда, не варто скидати з рахунків і варіант розстрочки. Іноді можна домовитися про такий на шість місяців або навіть розтягнути виплати до року. Само собою, при цьому ціна на вторинну квартиру може трохи зрости. У будь-якому випадку, пам’ятайте про можливість торгу, але ведіть його цивілізовано і з повагою.

Чи варто купувати квартиру на вторинному ринку через агентство?

На цей рахунок є різні думки, але практика і досвід показують: якщо ви раніше не мали досвіду покупки нерухомості, то краще рішення основних питань довірити професіоналу. Само собою, залишивши за собою останнє слово у виборі квартири або іншого варіанту житла, актуального для сьогоднішнього вторинного ринку. Також пам’ятайте, що навіть при співробітництві з ріелтором важливо особисто оглядати квартири, які будуть вам запропоновані. А ось такі питання, як юридична перевірка житла, краще довірити досвідченому фахівцеві.