Ви вирішили придбати пиломатеріал для будь-яких цілей. Як правильно його підібрати? Є кілька важливих критеріїв, на які варто звернути увагу, вибираючи брус, дошку або інший пиломатеріал.

При виборі пиломатеріалу зверніть увагу на його поверхню. Для цього підніміть і подивіться уздовж дошки, вона повинна бути рівною і не пошкодженою. Якщо ви хочете придбати дошки, то радимо перейти за даним посиланням agrikol.com.ua/doska-obreznaya-harkov вже зараз.

Зверніть увагу на сучки в пиломатеріалі. Щільно сидять сучки в деревині не завадять роботі з деревиною.

Подивіться, чи немає на пиломатеріалі темних поздовжніх ліній. Їх наявність свідчить про сильну просочення даної ділянки смолою. Такий пиломатеріал не слід купувати, оскільки після сушки він може покоробитися.

Зверніть увагу на те як розпиляна дошка (в разі, якщо ви саме її і купуєте, до бруса і брусків це не відноситься). Дошка, яка була розпиляна по дотичній до річних кілець, в подальшому може вигинатися по ширині. Однак, напрямок викривлення можна спрогнозувати. Річні кільця на дошці будуть прагнути до розпрямленню. До речі, замовити брус дерев’яний в Харкові радимо за цим посиланням agrikol.com.ua/brus-derevyannyj-harkov, не гаючи часу.

Але краще вибрати дошки з розпилюванням перпендикулярно річним кільцям дерева.

Найкращий пиломатеріал, той, який пройшов камерну сушку або сушки. Оскільки висушена деревина не буде жолобитися. Але для основної маси робіт, де використовується деревина, цілком підходить витримана деревина або напівсуха, вологість якої становить в діапазоні 17-23 відсотків.

Де найкраще купувати пиломатеріал?

Пиломатеріал, найчастіше люди купують на ринках. Є ті, які набувають пиломатеріал прямо на невеликих лісопилках. Де один і той же пиломатеріал буде коштувати дешевше? Найчастіше, люди думають, що на ринку або у виробника вартість пиломатеріалу буде нижче, ніж в інших місцях. Але, як правило це не так. У наш час активно розвиваються різні роздрібні і дрібнооптові торгові центри, де якраз і варто купувати пиломатеріал. У таких центрах деревина, та й інший будівельний матеріал, як правило, завжди виявляється дешевше.

Де і який купувати пиломатеріал, справа, звичайно, «хазяйське». Однак варто дізнатися побільше інформації або проконсультуватися у досвідчених майстрів, які працюють з деревиною, якщо є така можливість. Щоб в подальшому з купленим матеріалів нічого не сталося і виконана споруда прослужила вам довгі роки і радувала кожен день.