Для приготування перших і других страв, напоїв і соусів, для кип’ятіння води в закладах громадського харчування часто використовують травний котел. Купивши цей агрегат, ви позбавляєте себе від необхідності замовляти додаткові теплові пристрої, велика кількість об’ємної посуду.

Рішення купить котлы пищеварочные в https://jv-kontakt.com/ – тільки перший крок на шляху до мети: на сучасному ринку представлений настільки великий вибір моделей з різними характеристиками, що можна просто розгубитися. Який котел харчоварильний підійде саме вам? Спробуємо розібратися.

3 характеристики котла, з якими потрібно визначитися ще до покупки

Котли для покликані полегшити життя кухарям в їдальнях, кафе, ресторанах. Але до вибору агрегату варто підійти максимально уважно: краще витратити деякий час на аналіз і порівняння моделей, ніж поспішити і в підсумку розчаруватися в покупці. Ми рекомендуємо звертати увагу на:

  1. вид споживаних енергоносіїв. Є котли електричні та газові. Перші використовуються частіше, так як вони мобільніші – електрокотли не прив’язані до газопроводу, і при необхідності їх можна перенести. Велика частина електрокотлів працює при підключенні до 380 В, але можна знайти моделі, що функціонують і при 220 В. З недоліків цього варіанту відзначимо неекономічність. Газові котли для використовуються в приміщеннях з підведеним газом, вони економічніше електричних аналогів, але «прив’язані» до одного місця;
  2. тип нагрівання стінок. Більш затребувані агрегати з вбудованим парогенератором – кип’ятіння в цьому випадку здійснюється пароводяним методом: між зовнішньою і внутрішньою оболонкою сосуда рівномірно розподіляється тепло, і коли рідка маса в казані досягає пікової температури, закипає, система в автоматичним режимі знижує потужність, і далі на варіння страви витрачається мінімум енергії. Є ще котли з прямим нагрівом – тут процес готування доведеться постійно контролювати, враховуючи, що температура на поверхнях може розподілятися нерівномірно. Котли з прямим нагрівом більш складні в експлуатації, але і коштують помітно дешевше;
  3. конструкцію. Є моделі стаціонарні, а є перекидні. Останній тип більш зручний у використанні: в процесі викладання їжі котел можна нахилити, що економить час і сили. Перекидні котли коштують дорожче, але вони більш затребувані, за рахунок своєї зручності. Деякі моделі котлів оснащують знімними ємностями, які можна вийняти і помити.

Як видно, під будь-які запити і вимоги можна підібрати підходящий варіант. Рекомендуємо звертати увагу на моделі відомих брендів – так ви зможете бути впевнені, що замовляєте дійсно якісну техніку, яка вас не підведе.