Примітним є те, що перегородки для санвузлів активно використовуються в:

  1. бізнес-центрах;
  2. гіпермаркетах;
  3. навчальних закладах;
  4. медичних установах;
  5. закладах громадського типу.

Крім того, активно використовуються такі перегородки і в санвузлах квартир і приватних будинків з тією метою, щоб відокремити або захистити зону з унітазом, пісуаром або біде від загального простору санвузла.

За своїм типом перегородки являють собою вид легких конструкцій каркасного типу, які необхідні для надійного приховування від сторонніх поглядів. Примітно, що такі перегородки використовуються не тільки для створення туалетних кабінок, але і в якості фальш-стін для душових і пісуарів. Детальніше – здесь.

А ось перегородки класу стандарт більше підходять для санвузлів з великою прохідністю – це великі торговельні центри, спортивні комплекси, заклади освіти та медицини. Також є перегородки класу преміум, які встановлюються лише в тих санвузлах, де виробниче навантаження є максимальною – це бізнес-центри, банки, басейни і великі ресторани.

Звичайно, застосовують сантехнічні перегородки та в побутових туалетних кімнатах. Це потрібно для оптимізації простору, поділу області туалету від області безпосередньо ванній.

Що ж стосується того, з яких матеріалів вони виготовляються перегородки для санвузлів, то для цієї мети найчастіше використовують:

  • Скло;
  • пластик;
  • ЛДСП.

Примітно, що скло для виготовлення перегородок, використовують не звичайне, а спеціальне – з антивандальними властивостями. До таких відносять гартоване скло і триплекс. Але це ніяк не позначається на тому факті, що скляну перегородку простіше мити – для цього навіть не потрібні дорогі миючі засоби. Більше того, скляні перегородки просто встановлювати, а термін їх служби досить довгий.

При цьому багатьох відлякує такий нюанс, як висока вартість скла. Особливо, якщо його поверхня прикрашена якимись декором у вигляді простого візерунка або вітража. І ще один недолік – значна питома вага скла, що ускладнює процес монтажу – встановити скляну перегородку в поодинці не вийде.

Перегородки із пластику

Хорошою альтернативою склу є пластик. Тому в даний час перегородки з пластика користуються величезною популярністю. Адже цей матеріал відрізняється вологостійкістю, довговічністю і великою різноманітністю фактур і квітів. При цьому спорудити із пластику фальш-стіну буде дуже легко.

Головними ж перевагами пластикових перегородок для санвузлів є хімічна несприйнятливість до підвищеного рівня вологи, а також до складу миючих засобів. Природно, це суттєво полегшує процес прибирання. Крім того, підвищена вологостійкість перегородок дозволяє використовувати їх в місцях громадського користування, які мають високу концентрації вологи, тобто в роздягальнях, саунах і басейнах.

Перегородки з ЛДСП

Що стосується деревно-стружкових плит з ламінуванням, то їх частіше використовують для створення туалетних кабінок не тільки в громадських місцях, але і в домашніх умовах. При цьому встановлювати такі перегородки в душових – це нераціонально, так як ЛДСП погано переносить вплив вологи, якщо не піддати матеріал попередній обробці.