Сучасна кухня – символ домашнього вогнища, який збирає всіх членів сім’ї разом. З цієї причини меблі для цього приміщення повинні відповідати вимогам комфорту, ергономіки, естетичної привабливості та функціональності.

Багато виробників пропонують широкий спектр матеріалів для створення індивідуального проєкту. Спеціалізовані компанії пропонують гарнітури та меблі на замовлення у різних конфігураціях.

Різновиди кутових кухонь, виконаних на замовлення

Кутові різновиди кухонь дозволяють власникам ефективно та корисно використовувати простір. Залежно від планування можна виділити такі найпопулярніші варіанти кутових кухонь:

  • гарнітури із півостровом;
  • моделі з барною стійкою;
  • фасади розташовані вздовж двох перпендикулярних стін з тумбами та шафами.

Особливою популярністю користуються проєкти, де передбачено вбудоване технічне оснащення: подрібнювачі побутових відходів, підсвічування робочої ділянки, компоненти освітлення всередині виробів. Такі моделі можуть бути зі скошеними та прямими кутами. Вироби з нестандартним механізмом пропонується з поворотними та висувними елементами, фасадами, які складаються. Безпека, надійність, функціональність, естетична привабливість – основні переваги кутових гарнітурів.

Спеціалізовані компанії у виробництві моделей кухонь використовують різні матеріали: дерев’яний масив, натуральний та штучний камінь, металеві та пластикові компоненти, МДФ, ДСП, шпон або ДВП.

Сучасні кухни под заказ харьков ідеально підходять за всіма параметрами: зовнішнім оформленням, наповненням та розміром. Замовникам надається можливість самостійно вибрати дизайн гарнітура, фурнітуру, колір та матеріал.

Особливості кухонь на замовлення

Кухонний фасад, зроблений за індивідуальним проєктом, має безліч переваг. Готові варіанти не завжди вписуються у загальну концепцію. Тому гарнітури на замовлення роблять кухонне приміщення функціональним. Правильне розміщення елементів та правильне планування допоможуть досягти такого результату.

Повна відповідність всім розмірам приміщення – основна перевага кухонних гарнітурів на замовлення. Фахівці враховують індивідуальні відмінності приміщень, всі фасади підігнані до дрібниць. Установкою займаються професійні збирачі. Досвідчений дизайнер допоможе підібрати текстуру фасаду, колір та форму стільниці.