Кондиціонер – це вже не розкіш для міського мешканця, а потреба. Без цієї кліматичної техніки можна лише існувати, а не жити.

Вартість кондиціонерів, як і їх технічні характеристики значно відрізняється. Простій людині буває непросто визначитися, які кондиціонери львів більше підійдуть саме їй. Переплачувати за непотрібні функції невигідно. Але заощадивши, можна прогадати й придбати такий кондиціонер, який не сповна виконуватиме своє призначення.

Тип блоку

Найважливіший критерій у виборі кондиціонера – це тип блоку. У більшості сучасних квартир зустрічається настінний кондиціонер. Його потужність дозволяє охолоджувати приміщення до 70 кв. м. Встановити такий кондиціонер можна будь-де, шуму від нього немає. Але в деяких випадках доводиться вибирати інший вид кондиціонера. Якщо немає можливості виконати монтаж обладнання на стіну, виручить колонний, підлоговий або настінний кондиціонер.

Канальні спліт-системи – це ідеальний варіант для офісів або великих квартир, адже вони забезпечують вентиляцію відразу кількох окремих приміщень, а їх внутрішній блок і повітропроводи приховують під стелею, що не псує дизайн кімнати.

Можна також придбати мобільний кондиціонер, який не потребує встановлення, але дуже шумний і має невисоку ефективність.

Найдешевший варіант – віконний моноблоковий кондиціонер, але його складно встановлювати та й функцій у нього мало.

Сподіваємося, що вам допоміг посібник з вибору ідеального кондиціонера, а далі поговоримо про можливості сучасних кондиціонерів.

Сучасні можливості кондиціонерів

Всім відомо, що кондиціонери були вигадані для охолодження повітря. Але тепер вони вдосконалилися та можуть виконувати багато інших функцій:

  1. Опалення завжди включають пізно, а вимикають рано. Тому і восени, і навесні багатьом людям доводиться мерзнути. Але не тим, хто придбав сучасні кондиціонери з функцією обігріву. Але нюанс у тому, що вони нагрівають повітря лише тоді, коли на вулиці 5 градусів вище за нуль.
  2. Як приємно дихати чистим повітрям. І хоча в містах воно зовсім не таке, як у селах, спеціальні фільтри кондиціонерів блокуватимуть попадання не тільки пилу, а й неприємних запахів, тютюнового диму, мікробів, бактерій, пилку рослин, від якого страждають алергіки.
  3. У сиру погоду дуже важко дихати, але якщо включити таку функцію кондиціонера, як «осушення», проблема вирішиться. А ще таким чином можна запобігти появі вогкості та грибка у приміщеннях з підвищеною вологістю.
  4. Доведено, що перебування в горах, біля водойм, у лісі покращує самопочуття, але мало хто має можливість робити це часто. У такому випадку можна придбати кондиціонер із функцією іонізації, щоб завжди залишатися бадьорим.

Проаналізуйте, які характеристики вам важливі, і вперед за покупкою!