Доброго часу доби!

Для досвідчених мандрівників не секрет, що основна стаття витрати на подорож “сидить” у авіаперельотах. Якщо Ви завжди літаєте по-старому: пошук квитків у додатку —> полювання за знижками —> бронювання того, що залишилося, то ця стаття точно для Вас.

Переходьте для того, щоб придбати авиабилеты прямой авиарейс, за посиланням.

1. Режим “інкогніто”.

Коли Ви шукайте квитки не в додатку, а через звичайний браузер, то на всі сайти краще заходити через “інкогніто”. Ця функція вбудована у будь-який браузер, Вам лише залишається пошукати його в налаштуваннях та увімкнути. Таким чином, сайт на якому Ви переглядаєте квитки не відстежуватиме Ваш IP та місцезнаходження, що може суттєво позначитися на ціні.

Більшість сервісів використовує інформацію про Ваш пристрій та місцезнаходження для формування ціни. Далеко ходити не треба – Гугл.Доставка. На власному прикладі, я переконалася, що для власників Android ціна дещо нижча, ніж для власників iPhone. На жаль, це факт.

2. VPN послуги.

З тієї ж причини, що й у 1 пункті нам потрібно заплутати систему. Що для комп’ютерів, що для смартфонів є купа сервісів, які “по клацанню пальців” перенесуть Вас на інший кінець світу. Холодний розум машини повинен думати, що Ви знаходитесь десь у Німеччині чи Англії, щоб дати Вам найвигідніші пропозиції. На жаль, але найкращі програми та послуги з пошуку авіаквитків дуже завищують ціну для громадян СНД.

3. Коли краще бронювати.

Думаю, всі ми знаємо, що чим раніше, тим краще. Так було завжди, і це й досі незмінно. Якщо ми говоримо про внутрішні рейси по СНД, то найвигідніші ціни найчастіше бувають за 5 тижнів до вильоту. А якщо йдеться про міжнародні рейси, то за 2,5 місяці до вильоту “викидають” найвигідніші пропозиції. Але знову ж таки, про всяк випадок краще моніторити це питання заздалегідь.

Навіть якщо Ви літаєте пакетними турами або просто хочете заощадити на перельоті як самостійний турист, тут працює теж правило: чим раніше, тим краще.

Найсприятливіший час для покупки туру за півроку – 4 міс. до дати початку подорожі, а вильоти по вівторках і четвергах часто бувають дешевшими, ніж в інші дні.