Більшість людей, починаючи ремонт у вітальні, стикаються з проблемою вибору меблів. Адже в цьому приміщенні вона повинна бути не тільки практичною, зносостійкою та функціональною, але й естетичною, місткою та зручною в експлуатації. Інтер’єр вітальні з кутовим диваном – це ідеальне рішення. Такі моделі мають презентабельний зовнішній вигляд, цікаві конструкції та відрізняються функціональністю.

При всьому різноманітті моделей м’яких меблів на сайті https://eco-mebli.net/g11588668-kutov-divani кутові дивани мають особливий попит у покупців через ряд очевидних переваг:

  1. Він дозволяє розмістити більше людей, ніж прямий. Навіть при своїх невеликих габаритах конструкція сприяє комфорту.
  2. У більшості випадків – це модульна система, а значить змінити форму, розміри та кут конструкції, залежно від ваших побажань, не складе труднощів.
  3. Майже кожна така меблі має систему зберігання. Це можуть бути як ящики для білизни, так і своєрідні полиці, столики та навіть барні холодильники у підлокітниках або кутовому модулі.
  4. Найчастіше кутові дивани мають вбудовану систему трансформації, а значить дозволяють використовувати їх і як спальне місце, що завжди до речі.
  5. Різноманітність варіантів виконання настільки велика, що ви не ризикуєте створити банальний інтер’єр залу з кутовими диванами, а вибір кольору та матеріалу оббивки, розмірів та форм зроблять його авторським твором.

    Асортимент сучасних меблевих магазинів неймовірно широкий.

З оттоманкою

М’який куточок з отоманкою відрізняється комфортом та функціональністю: вона може бути столиком або підставкою для ніг.

Диван із піддонів

Оригінальна конструкція, виготовлена з виробничих палет. Незвичайний дизайн оцінять любителі екологічних меблів та прихильники стилю лофт.

З різними підлокітниками

Більшість кутових конструкцій мають зручні м’які підлокітники, але в дизайнерських інтер’єрах також трапляються і практичні дерев’яні. У деяких моделях підлокітники відсутні.

Честерфілд

Популярний відомий диван з вигнутою спинкою і закругленими підлокітниками отримав своє втілення і в кутовому виконанні.

З малюнками та візерунками

Оббивка кутових диванів, особливо якщо меблі робляться на замовлення, має безліч варіацій: в традиційну клітку, в динамічну смужку і всілякими вставками. Затишно і по-домашньому виглядає диван у стилі пэчворк або квіточка.

Види кутових диванів

Залежно від зовнішньої форми, можна виділити кілька видів кутових моделей:

  • Г-подібні моделі. Найстандартніший варіант меблів, через що власне і пішла назва “кутовий диван”.

Частина, що виступає, може мати задню спинку і підлокітник, або не мати таких і являти собою подовжений модуль для сидіння.

  • П-подібна форма створена для великих просторів і таких самих компаній. Комфортне проведення за бесідою на такій моделі гарантоване. При достатніх розмірах дивана можна встановити біля нього стіл для вечері або невеликого журнального варіанту, наприклад, для настільних ігор.

Кутовий диван П-подібної форми у вітальні забезпечить комфортне розташування великої кількості людей

  • С-подібні моделі вимагають простору для можливості комфортного розміщення та використання. Округлі форми будуть виглядати доречно вздовж стін такої ж форми, еркерів або посередині великої зали.