Будівництво власного дому чи його капітальний ремонт завжди починається з етапу планування. Ви маєте продумати все наперед, щоб у процесі не виникло жодних труднощів. Одним з важливих питань планування є вибір вхідних та міжкімнатних дверей, а також дверей до гардероба та шаф-купе.

Якщо ви саме постали перед таким вибором, то зверніть увагу на практичний варіант – розсувні двері. Придбати такі двері купе у Львові можна в сучасному торговому центрі “Марк”, де під одним дахом зібрано безліч виробників, не лише дверей, а й інших меблів, декору та різних матеріалів, які знадобляться під час ремонту.

Які бувають види

Залежно від того, які саме двері-купе ви шукаєте, – міжкімнатні чи гардеробні – вони можуть відрізнятися за кількома параметрами.

За матеріалом виконання:

  • Дзеркальні. Можуть бути комбінованими, у поєднанні із панелями, або повністю дзеркальними. Обидва варіанти – чудовий вибір для невеликих площ або там, де бракує природного освітлення.

  • Панельні. Можуть бути виконані з імітацією текстури дерева, завдяки чому їх легко узгодити із зовнішнім виглядом інших меблів у кімнаті. Різноманітність доступних варіантів може легко доповнити або покращити декор кімнати, наприклад, використання дубового візерунка для додання сільського шарму.

За способом монтажу (міжкімнатних дверей)

  • двері рухаються вздовж стіни (прості в монтажі, дешевші, але “крадуть” простір стіни);

  • двері висуваються ізсередини стіни (потребують спеціального планування, дорожчі, але залишають більше простору).

Переваги дверей-купе

Незалежно від того, шукаєте ви міжкімнатні двері чи спосіб упорядкування гардероба за допомогою шафи-купе, вибір розсувних дверей завжди буде вдалим рішенням. Адже, крім стильного й цікавого вигляду, такі двері мають безліч переваг:

  • займають менше місця, ніж стандартні двері, які відчиняються всередину кімнати, особливо якщо у вас обмежений простір;

  • можна підлаштувати під будь-яку довжину, висоту та колір. Для економії простору при виборі шаф-купе можливі у конфігураціях від підлоги до стелі, щоб максимально використати все доступне місце.

  • варіанти з дзеркальними дверцятами створюють ілюзію більшого простору та допомагають розсіяти світло по кімнаті;

  • підходить для різних кімнат, зокрема для дитячої, спальні, вітальні, гардеробної;

  • не скриплять і не грюкають, тож не потурбують вас під час сну, якщо хтось із членів сім’ї прокидається швидше.

Чи не єдиним недоліком таких дверей є те, що їх монтаж – дещо складніший процес, ніж встановлення “класичних” дверей на завіси або вибір шафи, яку можна самостійно скласти. Тут роботу краще довірити професіоналам. Але сьогодні це зовсім не проблема, адже перейшовши за адресою https://mark-lviv.com.ua/, ви можете оглянути всі доступні в ТЦ “Марк” магазини і виробників дверей та зв’язатися з ними за телефоном, щоб уточнити ваші побажання й замовити монтаж.