Промислове проектування виробничих будівель та споруд, призначених для розміщення у них відповідного технологічного обладнання, є першим етапом робіт при будівництві нових об’єктів виробництва. Тільки ретельно прорахований та грамотно підготовлений проект складу, виробничої будівлі та всього промислового підприємства може гарантувати високу якість кінцевого результату.

Тому проектування промислових об’єктів є дуже важливим етапом у створенні нових промислових підприємств. Саме на етапі проектування дуже важливо ретельно опрацювати усі деталі організації виробничого процесу. Процес проектування промислових підприємств – як правило, тривалий процес, який триває від місяця до року і навіть більше, залежно від вимог до проекту. При проектуванні промислових будівель проектувальник у першу чергу орієнтується на технологічні вимоги виробничого процесу і в другу на архітектуру та зовнішній вигляд будівлі.

Проектування промислових підприємств

Від якості проекту промислового підприємства, фабрики, заводу чи цеху безпосередньо залежать зручність його подальшої експлуатації та собівартість кінцевого продукту. Тільки ретельно продуманий, прорахований та грамотно підготовлений проект може гарантувати високу якість кінцевого результату.

Застосування у проектуванні промислових підприємств технології 3D-моделювання дозволяє замовнику вже на початковому етапі побачити, як виглядатиме його підприємство. Це дозволить продумати всі нюанси та особливості технологічного процесу. Застосування сучасних проектних технологій мінімізує вплив людського фактора та ймовірність помилок під час проектування промислових об’єктів та їх подальшої експлуатації.

Однією із суттєвих особливостей проектування промислових підприємств є необхідність розробки проектів також і для складної виробничої інфраструктури, що включає допоміжні будівлі та споруди, адміністративні та службові приміщення,  склади, побутові споруди.

Вартість проектних робіт

При проектуванні промислових підприємств вартість виконання проектних робіт – один з вирішальних факторів при виборі підрядника. У пошуках дешевого варіанта проекту можна зіткнутися з такими проблемами:

  • вартість роботи може мати на увазі виконання не всіх розділів проектної документації;
  • підрядник не бере відповідальності за строки та якість виконання робіт;
  • у роботі можуть застосовуватися застарілі типові рішення.

Щоб заздалегідь унеможливити подібні помилки, просіть підрядника докладно розписати, за рахунок чого формується вартість проекту. Щоб розуміти об’єктивність виставленої ціни, необхідно оцінити обсяг та складність робіт, закладених у вартість проекту. Якщо вам потрібен якісний проект за оптимальною ціною, звертайтесь до кваліфікованих проектувальників Корпорації Промстан!