Переваги та недоліки готових меблів

Меблеві салони пропонують широкий асортимент готових меблів. Там ви можете знайти дивани, шафи, крісла та інші елементи, які відповідають вашим смакам та фінансовим можливостям. Але в деяких випадках краще придбати меблі під замовлення, щоб отримати дизайнерську модель, ексклюзивно спроектовану під індивідуальні потреби покупця.

Придбання готових меблів дає наступні переваги:

  • ви можете відразу купити потрібну модель, а не витрачати час на очікування;
  • заводські вироби мають більш доступну вартість;
  • серійні моделі представлені в різних кольорових гамах.

Однак фабричні моделі не є унікальними, тому їх можна підібрати тільки під готову інтер’єрну композицію. Також конструкції мають фіксовані розміри, тому може бути важко підібрати меблі під нестандартне планування приміщення.

Переваги та недоліки меблів на замовлення

Меблі на замовлення створюються по індивідуальному запиту клієнта. Він самостійно визначає їх розміри, колір, матеріали виготовлення, наповнення та інші характеристики. Це дозволяє отримати наступні плюси:

  1. виріб ексклюзивний – такого ви не знайдете більше ніде;
  2. дизайнерське проєктування – замовні меблі створюються під конкретний інтер’єр, тому гармонічно до нього вписуються;
  3. індивідуальні габарити – модель створюється, щоб чітко вписатись у необхідну нішу.

При замовленні меблів по індивідуальному проєкту варто врахувати, що вони будуть коштувати дорожче фабричного варіанту та й на розробку піде більше часу. Однак на такі часові та фінансові витрати можна піти, враховуючи отримані переваги. Після придбання замовних меблів ви точно не будете розчаровані.

На що звернути увагу при виборі меблів

Вибір меблів на замовлення буде вдалим, якщо ви врахуєте декілька факторів:

  • досвід, який має компанія у цій сфері;
  • матеріали, з яких ведеться виробництво;
  • компанія є безпосереднім виробником продукції, а не посередником;
  • доставка проводиться надійними партнерами по всій території України.

Віддавайте перевагу виробникам, які отримали добру репутацію на ринку та позитивні відгуки від замовників. Не йдіть на співпрацю з посередниками, адже витратите додаткові кошти. Будьте готові почекати, тому що на індивідуальну розробку дизайнерського предмету інтер’єру дійсно потрібен час. Тільки в цьому випадку він вдовольнить ваші потреби та прослужить тривалий час.

Меблі на замовлення купують на багато років. Це хороша інвестиція у майбутнє, адже вам не треба буде постійно шукати щось нове. З такою продукцією ви точно приємно здивуєте гостей вашого дому і отримаєте максимальний комфорт.

Джерело: сайт snite.ua.