Ворота для присадибної ділянки та гаража сьогодні можна вибрати найрізноманітніші. Раніше практично у всіх були встановлені розсувні двостулкові моделі. Але за рахунок того, що вони вимагають додатково місце для відкриття і закриття, їх застосовують все рідше.

Найоптимальніший і практичний варіант – це відкатні види воріт. Вони мають спеціальну роликову фурнітуру і автоматику. За рахунок цього вартість конструкції буде трохи вище. Розглянемо, що собою представляють откатные ворота, які переваги і недоліки їх можна виділити.

Особливості механізму

Відкатні ворота являють собою цілісне полотно, яке пересувається за встановленими напрямних і роликам на самих воротах. Пересувається полотно уздовж стіни, саме тому додатково місце не буде потрібно для відкриття і закриття. Рух полотна здійснюється найчастіше одним натисканням кнопки на пульті ДУ. Але вибрати можна як ручний, так і автоматичний вид приводу. Але врахуйте, що для установки найчастіше потрібно створення фундаменту.

Плюси і мінуси

Відкатні ворота в Мінську мають як недоліки, так і переваги. До позитивних якостей ми можемо віднести:

 1. Можна встановити такі ворота навіть в тому випадку, якщо потрібно в них заїжджати високому, великим транспорту. Ніяких обмежень за розмірами в даному випадку немає;
 2. Місця у дворі не буде потрібно для відкриття і закриття;
 3. Для того, щоб механізми працювали якісно, не потрібно постійно їх змащувати і обробляти;
 4. Для того, щоб зробити фасади таких воріт, можна використовувати різні матеріали;
 5. У зимовий час користуватися відкатними воротами просто, так як очищати сніг для відкриття і закриття полотна не потрібно;
 6. Надійність і довговічність. Зламати цей вид воріт буде вкрай складно;
 7. Вітру і парусність ніяк не зашкодять якості конструкції;
 8. Відкриваються ворота плавно і акуратно;
 9. Особливого догляду та обслуговування не буде потрібно.

Але є і деякі мінуси воріт, які важливо знати перед покупкою і установкою, а саме:

 1. Потрібно створення якісного фундаменту для установки і силової рами;
 2. Важливо зробити правильні заміри і розрахунки, інакше є велика ймовірність провисання полотна;
 3. Доставка і монтаж складні.

Підібрати ворота, який ідеально підійдуть для вашої ділянки, ви можете в Асвік. Представлений великий вибір моделей, можна придбати автоматику і деталі для ремонту воріт.