Призначення

 1. Настінна. Призначена для облицювання стін. Фактура від глибокого глянцю до рельєфних поверхонь. Існують полегшені моделі з пористою структурою. Чим менше вага – тим краще зчеплення, а значить, длительней період експлуатації.
 2. Підлогова. Розроблено для монтажу на підлогу. Володіє підвищеною стійкістю до механічного впливу. Вироби кілька товщі і міцніше, ніж плитка з настінних колекцій. Основна особливість – антиковзаюча структура.
 3. Універсальна. Щоб швидко та зручно купити плитку – переходьте за посиланням на сайт магазину.

Матеріал

Будь-яка керамічна плитка від Leoceramika – це тандем червоної або білої глини, кварцового піску, спеціалізованих добавок і фарбувальних пігментів. Отриману суміш екструдують або пресують: вологу глиняну масу переганяють через спеціальне обладнання, а потім нарізають на деталі необхідних габаритів. Потім її обпалюють в печі, при температурі понад 1000 C.

Метод екструзії застосуємо для плитки типу «А», а метод пресування – для моделей типу «В». Керамічна плитка «А» ідентична за розмірами в межах однієї колекції. Колекції виду «В» мають невеликі похибками в розмірах і тому з ними складніше працювати. Природно, ціна на таку керамічну плитку трохи нижче, ніж на отриману методом екструзії.

Яка потрібна плитка для ванної?

Для початку треба визначитися з вашими вподобаннями. Визначтеся який тип керамічної плитки вам більше подобається: глянсова плитка або матова; велика або дрібна плитка; з яскравим малюнком або пастельна. Для цього можна, не виходячи з дому, погортати електронні каталоги фабрик і відповісти на ці питання хоча б попередньо.

Зверніть особливу увагу, що сьогодні все більше для облицювання стін використовується лаппатірований керамічний граніт, особливо з сильним відображаючим коефіцієнтом.

Властивості і технічні характеристики

Основна технічна характеристика кахлю – зносостійкість.

 • PEI I – підходить для приміщень з малою прохідністю. Найм’якша плитка, не дуже стійка до механічних пошкоджень.
 • PEI II – для обробки підлог, за якими пересуваються в м’яких домашніх капцях, босоніж або в шкарпетках. Колекції цієї групи відмінно «відчувають» себе в житлових приміщеннях: ванна, дитяча, кухня. Не підходить для облицювання громадських місць.
 • PEI III – призначена для кімнат, в яких відсутній вхід з вулиці. Невеликі офіси, приватні кабінети / салони з обмеженим доступом вільно входять відвідувачів.
 • PEI IV – група для місць з невисокою прохідністю. Можливе укладання в приватних готелях, затишних кафе, малогабаритних магазинчиках, а також – в житлових приміщеннях (навіть з прямим входом з вулиці).
 • PEI V – самий зносостійкий варіант, який підходить для укладання на підлозі в супермаркетах, великих ресторанах, офісних холів тощо.

Хімічна стійкість керамічної плитки

Визначається опором впливу агресивних речовин, імовірно що вступають в реакцію з зовнішньою поверхнею. Тобто, параметр заданий формулою пропорційного співвідношення негативно впливають кислот, солей, побутової хімії до власне якості виробів.

 1. Клас АА – ніяких змін у зовнішньому оформленні.
 2. Клас А – мінімальні, практично непомітні зміни.
 3. Клас В – зміни середнього ступеня.
 4. Клас С – часткова втрата зовнішнього вигляду, невелика деформація поверхні, поява мікротріщин, подряпин.
 5. Клас D – практично повна втрата первісного дизайну: стирається верхній шар, коробляться краї, можлива поява глибоких тріщин.