Ще вчора світильники підбирали за принципом «ось цей начебто нічого, і потужність підходяща», а зараз до них пред’являється ціла купа вимог. А світлодіодне освітлення поступово входить в будинок кожного і витісняє інші джерела світла.

Яким же повинен бути ідеальний сучасний світлодіодний світильник? Давайте розберемося. 5 головних параметрів для правильного вибору на сайті horozdrop.com.ua.

5 головних параметрів для вибору ідеального світильника

Світильник повинен бути якісним і безпечним

Це те, на що зараз звертають увагу всі без винятку. Мова, звичайно ж, про матеріали для виготовлення світильників, як світла і відсутності мерехтіння.

Може, помічали, як у деяких приміщеннях з штучним світлом при включеній камері починає рябіти екран телефону. Така пульсація невидима для людського ока. Але непомітна – не означає нешкідлива: на мозок в цей момент йде величезне навантаження.

Необхідно звернути увагу на індекс передачі кольору (CRI, максимум 100). Від нього залежить, наскільки природними здаються людському оку кольору предметів при висвітленні даної лампою. Освітлення з низьким індексом буде спотворювати кольори вашого інтер’єру.

Лайфхак: візьміть в руки телефон, включіть світлові прилади і камеру на телефоні. Перевірте, чи не пульсують вони. Для здоров’я дуже важливо вибирати світлодіодні лампи та світильники з мінімальним коефіцієнтом пульсації і високим індексом передачі кольору.

Світильник повинен бути простим – за формою, дизайну, монтажу та в догляді

Сучасні світильники – це не про складність. Вони повинні бути максимально простими за всіма параметрами. Зараз в дизайні переважають мінімалізм, лаконічність і прості геометричні форми. А легкість в догляді і збірці – важливий параметр, на який варто звернути увагу при виборі світильників. В подальшому це спростить вам життя і заощадить багато часу і сил.

Лайфхак: вписати простий і лаконічний світильник можна в будь-який, навіть околоклассіческій інтер’єр. Для цього потрібно підібрати його в колір тієї поверхні, на якій він буде розташовуватися.

Естетичний зовнішній вигляд

Незважаючи на те, що спочатку я згадала безпеку і простоту, зовнішній вигляд світильника – це те, що приваблює нас в першу чергу. Як то кажуть, зустрічають по одягу …

Сьогодні світильники – це певна філософія. Перед виробниками стоїть складне завдання: поєднувати мінімалізм і елегантність.

Лайфхак: найкрутіше виглядають світильники, в які закладена якась ідея, наприклад, ідеальна геометрія або мінімалізм … Вони роблять інтер’єр набагато виразніше.

Мультизадачність і універсальність

Ще недавно люстри використовувалися тільки як джерело загального освітлення. Сьогодні ж до світильників пред’являється набагато більше вимог. Сучасний джерело світла може використовуватися в якості основного освітлення і зонувати приміщення, якщо знадобиться. Він повинен володіти величезним потенціалом і вирішувати різні завдання в інтер’єрі.

Бази можуть бути білого або чорного кольору. А світлові модулі виробляються в 7 відтінках! Серед них найбільш трендові – мідь, нікель, латунь, темна латунь, білий і чорний. Модуль обертається на 360 градусів в горизонтальній площині, на 180 градусів – у вертикальній.

Лайфхак: створюйте свої світильники – поєднуйте різні за кольором бази і модулі. За рахунок контрасту світильник стане набагато цікавіше!

Економічність

Тут, думаю, все зрозуміло і без зайвих слів. Мінімальне споживання електроенергії та максимальна світлова віддача для сучасного світильника – вже догма.