Будь-яка суспільна, адміністративна, виробнича будівля в обов’язковому порядку повинна бути обладнана протипожежною системою. Неодмінно повинні бути в ній і виходи, призначені для екстреної евакуації людей, які найчастіше обладнуються спеціальними протипожежними дверима. На сайті https://www.libradoors.com/shop/ можна дізнатися про те, як замовити виготовлення протипожежних дверей, а також їх доставку в будь-який російський регіон будь-яким видом транспорту. Зауважимо, що крім дверей дана компанія займається виробництвом протипожежних:

  1. воріт
  2. вітражів
  3. вікон
  4. перегородок
  5. фасадів
  6. штор
  7. люків

Крім того, цього ж виробника можна замовити виготовлення оригінальних світлопрозорих вогнестійких підлог-перекриттів, які можуть стати справжнісінькою «родзинкою» інтер’єру офісного, торгового, розважального, спортивного, виставкового і так далі центру.

Про протипожежні двері

Отже, протипожежні дверні конструкції виробляються сьогодні в повній відповідності з існуючими вимогами діючих ГОСТів. Класифікуються дані конструкції в залежності від своєї здатності протистояння впливу відкритого вогню, рівня теплоізоляції і здатності затримувати їдкий дим. Для цього існує спеціальна буквено-цифрова маркування.

Протипожежні двері складається з дверної коробки і дверного полотна, які виробляються з міцного і надійного металу і покриваються вогнестійкою фарбою. Дана конструкція обладнується спеціальним замком, який легко відкривається, коли виникає потреба в екстреної евакуації. Дверне полотно представляє собою багатошарову конструкцію, кожен шар якої в свою чергу підвищує можливості протипожежних дверей стримувати певну кількість часу полум’я, дим і високі температури.

Примітно, що ті протипожежні двері, що виготовляються сьогодні провідними виробниками, в число яких входить і Тюменська компанія «Армада» відрізняються естетично привабливим зовнішнім виглядом. Завдяки чому монтаж даних конструкцій не зашкодить естетиці інтер’єру, більш того, протипожежні двері в тому числі можна вибирати і за цим параметром, як власне кажучи і все решта протипожежні конструкції, починаючи від вітражів і фасадів, і закінчуючи воротами, перегородками і навіть люками.