Електротехнічна продукція являє собою сукупність різних виробів для роботи з електрикою. До неї відносяться всі види товарів, які призначені для передачі та використання електроенергії.

Класифікація електротехнічної продукції

Варто зазначити, що електротехнічна продукція поділяється на декілька категорій:

  • кабелі, дроти, провідники та засоби їх прокладання;
  • ізолюючі товари (різні агрегати та матеріали з ізоляцією);
  • світлотехнічні конструкції та освітлювальні прилади будь-якого ступеня потужності;
  • високовольтні установки (трансформатори, заземлювачі, всілякі комутаційні апарати, розподільні щити);
  • низьковольтне обладнання (вимикачі, рубильники, ПКУ);
  • допоміжна електротехніка та інше.

Кожен різновид електротоварів має свої особливості, які слід враховувати при їх купівлі.

Захисні апарати

Захисні пристрої забезпечують безпечне функціонування всієї мережі. Агрегати збільшують термін експлуатації побутового та промислового обладнання, яке працює в системі, а також дозволяють автоматизувати процеси всієї техніки, яка

До найбільш популярних захисних пристроїв можна віднести автоматичні вимикачі, ПЗВ та диференційовані автомати.

Кабельні товари

Кабельна електротехнічна продукція включає всілякі кабелі та проводи. У більшості випадків інженери та електрики застосовують мідні провідники з низьким тепло- та електроопором, які відрізняються тривалим терміном експлуатації та не нагріваються навіть під впливом високих навантажень.

Крім цього, в каталозі електротоварів можна знайти шнури зі струмопровідними жилами з алюмінію, сталі або сплавів низького та високого опору.

Ізолюючі електротовари

Електричні ізолятори – це діелектричні елементи установок, виготовлені з армуючих деталей та ізоляційних матеріалів.

Діелектрик застосовується для електричного відділення, а металеві елементи дозволяють зафіксувати ізолятор із провідниками. Ізолятори мають широку сферу застосування і використовуються для:

  • закріплення проводів, шин та інших струмопровідних елементів до корпусу установок, консолей опор та інших конструкцій;
  • ізоляції провідників під час проходження через стіни;
  • відділення електроустановок одна від одної і т.д.

Допоміжна електротехнічна продукція

Допоміжне обладнання – це електричні пристрої, які забезпечують безперебійну роботу різноманітної апаратури. До цієї категорії електротехніки входять стабілізатори, ДБЖ, акумулятори, зарядники та витратні матеріали.

Для захисту від перешкод всі кабельно-провідникові вироби екрануються, а для забезпечення стійкості до фізичних пошкоджень – бронюються.

У продажу можна зустріти дроти з різними типами ізоляції, які дозволяють підібрати продукт для будь-яких умов.

Електротехнічна продукція та особливості її вибору

При виборі електрообладнання, кабелів та витратних матеріалів слід враховувати їх вартість, призначення та характеристики торгової марки.

Крім цього потрібно дивитися на параметри сировини, ступінь захисту конструкції та максимальну потужність. При підборі світлотехнічної апаратури необхідно враховувати її зовнішній вигляд: розмір, дизайн, форму.

Продаж та купівля електротехніки

Сучасне різноманіття електрообладнання та комплектуючих дозволяє кожному покупцю знайти потрібний виріб та оформити замовлення. Під час пошуку необхідних пристроїв можна скористатися допомогою консультантів інтернет-магазину sky-energy і прочитати відгуки реальних клієнтів.

Це дозволить підібрати найбільш відповідний електротовар з урахуванням конкретного завдання.