Якщо ваша сім’я вже визначилася з тим, що в цьому році ви хочете на своїй дачі побачити щось, що дозволяє вам комфортно проводити час в колі близьких людей на свіжому повітрі, то безумовно, ви вже знаєте, що садові гойдалки будуть для таких цілей найкращим придбанням.

При покупці садових гойдалок на сайті варто звернути увагу, на скільки людей розрахована відповідна модель, скільки позицій спинки дана модель має, чи є фіксатори від розгойдування, водонепроникний тент у них або немає, знімні чи чохли і сам тент, при бажанні можна вибрати модель з поличками або підстаканниками.

Дитячі, призначені для забави

Варіант використовується в якості чогось середнього між іграшкою і спортивним снарядом. Зазвичай це невеликі вироби з малою вагою. Акцент спрямований на швидкість розгойдування, збільшену амплітуду переміщення. Максимум уваги при виборі моделі приділяють безпеці конструкції. Вік користувачів ставлять на перше місце. Для малюків потрібні спеціальні варіації. Не зайвим буде увагу до страховки, виключенню ризику і для старших дітей.

Дорослі або універсальні

Такі гойдалки використовуються для розміреного відпочинку. Моделі зазвичай представлені зручними диванчиками з мінімальною можливістю розгойдування. Тут можуть розміститися закохані парочки, цілі родини або компанії. На таких гойдалках часто розмірено погойдуються, ведуть неквапливі розмови, відпочивають. Варіант підходить як для дорослих, так і для діточок. Для правильної установки вам потрібна інструкція, її можна подивитися на сайті за посиланням.

Подібні вироби часто використовуються для доповнення естетики простору. Дорослі гойдалки можуть додатково обладнати москітні сітки, навісами від дощу і сонця. Часто для цієї мети використовують спеціальний тент для садових гойдалок.

Для пасивного відпочинку

Для максимально розслабленого відпочинку використовують підвісні гамаки. Прилад не призначений для активного гойдання. Варіант сподобається і дітям, і дорослим. У гамаку можна по-різному проводити дозвілля. Тут вийде як прилягти для сну, так і повеселитися граючи.

Традиційні моделі у вигляді бескаркасної сітки йдуть в забуття. У продажу найчастіше зустрічаються сучасні варіації. Наприклад, садові гойдалки цієї категорії представлені у вигляді округлого каркаса, обтягнутого мережею. Модель універсальна: дозволяє як гойдатися, так і відпочивати.

Прості мотузкові каркаси

Найбільш прості і дешеві варіанти легко зробити з міцного каната. Подібні моделі доступні для самостійного виконання широкого кола бажаючих. Такі гойдалки відрізняються відмінною рухливістю, вимагають опору.

Мотузкові вироби частіше роблять для дітей середнього віку. Для малюків і дорослих варіанти не дуже зручні. Якщо питання низької ціни принциповий, то можна звернути увагу на дерев’яні садові гойдалки. Вони прості й економічні.