Разом з появою металочерепиці на ринку покрівельних матеріалів в житловому будівництві настала нова ера. Тепер виробництва робіт значно прискорилося, кошторисна вартість знизилася, а архітектори можуть реалізовувати унікальні проектні рішення. Сучасні виробники надали такий вибір, що багато хто не знає, як вибрати металочерепицю для даху, щоб вона прослужила максимально довго і була зручна в роботі.

Класифікація за складом

Для виробництва металочерепиці від krovlya-odessa.com застосовують оцинковану сталь, яку покривають стійкими до корозійних процесів барвниками. При цьому важливо розуміти, який гарантійний термін встановлений на той чи інший вид металочерепиці. Від цього залежить, яка металочерепиця краще і якісніше. Гарантійний термін буває двох видів:

  • На полімерні барвники.
  • На антикорозійне покриття.

У першому випадку дається мінімальний термін, за який фарба не повинна потріскатися, відшаруватися або змінити початковий вигляд. У другому випадку термін гарантії вказує, скільки здатне прослужити цинкове покриття. Чим більше його товщина, тим довше гарантійний термін. Сучасні види покривають сплавом цинку з алюмінієм, що значно підвищує технічні параметри і збільшує вартість.

Особливість цинкового покриття

Цинкове покриття захищає від корозії черепицю krovlya-odessa.com/metallocherepica-odessa/, тому його якість є важливим показником. Існує три класи цього покриття, з яких найбільшими якостями володіє матеріал першого класу. Його рекомендовано застосовувати на морських узбережжях, де підвищена вологість повітря. Термін експлуатації до 50 років. Покриття 2 класу прослужить до 25 років і є найбільш затребуваним. Покриття 3 класу прослужить від 5 до 10 років. Матеріал рекомендується використовувати для нежитлових, тимчасових будівель.

Ще існує класифікація за видом барвника, який буває простим і складним. Найбільш часто в якості барвника використовують поліестер. Він може без шкоди нагріватися до +120 градусів і володіє хорошими показниками опірності до УФ-променів.

Щоб знати, як правильно вибрати металочерепицю, слід знати всі тонкощі і характеристики кожного параметра.