Поняття «євроремонт» давно стало синонімом відсутності оригінальності, тоді як дотримання конкретних дизайнерських стилів все частіше зустрічається при оформленні кімнат або всього житла. Однак важливо не тільки вибрати дизайн, який буде максимально відповідати характеру своїх мешканців, особливе значення належить підбору м’яких меблів.

Наприклад, модульные диваны часто зустрічаються в інтер’єрі вітальні, виконаної в сучасному стилі, добре вписуючись в будь-яке планування. Але вони не дуже добре виглядають в дизайні ретро 70-х. Звичайно, їх можна вписати і в цей стиль при необхідності, але дуже важливо правильно підібрати фурнітуру і оббивку. Сьогодні ж ми будемо розбиратися в сучасних стилях інтер’єру і підходить до них м’яких модульних меблів.

Вибираємо модульний диван під інтер’єр вітальні

Мінімалізм давно перетворився в справжню життєву філософію, метою якої є звільнення простору від зайвих предметів. Головною його особливістю вважається лаконічність. Саме тому його добре доповнять модульні дивани з мінімумом декоративних елементів. Проте в мінімалізмі важлива не кількість, а якість, тому дуже добре, якщо меблі будуть поєднувати кілька функцій, наприклад оснащена нішами для білизни, полицями і столиками. Якщо ж говорити про забарвленні, вона повинна бути неяскравим, бажано світлих відтінків, які здатні розширювати простір (бежевий або світло-сірий).

Наступним сучасним стилем вважається модерн. Цьому стилю дизайну характерні прості форми, тому диван з декількома модулями від ЗлатаМебель чудово впишеться в такий інтер’єр кімнати. Його можна прикрасити подушками з оригінальними рослинними візерунками, хвилеподібними лініями або навіть додати трохи асиметрії. Хорошим варіантом буде кутовий виріб з довгою лежанкою. Якщо говорити про колірному виконанні, тут доречні не тільки приглушені тони, а й використання контрастів.

Хай-тек є вибором любителів багатофункціональних предметів меблів, тому модульні дивани в інтер’єрі повинні бути:

  • лаконічними;
  • ергономічними;
  • з гладкою блискучою або матовою оббивкою.

Найкраще підійдуть вироби чорного, сірого, білого кольору або ж яскравих відтінків.

Стиль «індастріал» здобув популярність порівняно недавно і більш відомий як «лофт». Диван для вітальні, виконаної в стилі «лофт», повинен бути дуже великим, тоді інтер’єр стане набагато затишніше, незважаючи на свою удавану суворість. Краще вибирати фактурні оббивки – льон, замшу, рогожку, обов’язково приглушених і стриманих кольорів.

Стилі прованс і «еко» часто використовують при оформленні заміських котеджів, адже від них так і віє французькою провінцією. Їх відмінними рисами є:

  • Зістарені дерев’яні меблі;
  • велика кількість текстилю;
  • безліч декоративних елементів.

Тому модульний диван з великою кількістю подушок добре впишеться в вітальню в стилі прованс або «еко». Прованс воліє світлі відтінки, пастельні тони, а також квіткові малюнки. Еко створений для тих, хто любить природу. В еко-стилі використовують тільки натуральні матеріали і природні кольори. Дерев’яні каркаси м’яких меблів – обов’язковий пункт. Оббивка повинна бути тільки текстильної та обов’язково в зелених, коричневих і інших відтінках, що імітують природні матеріали – камінь, пісок та ін.

Незалежно від обраного стилю варто пам’ятати, що м’які меблі обов’язково повинна бути максимально зручною, надійною і комфортною.