Корпусні меблі давно стала невід’ємною частиною сучасного інтер’єру. Одним з найбільш яскравих представників цієї ніші є шафа купе. Ця конструкція універсальна щодо дизайну, до того ж відрізняється високою функціональністю і вираженою компактністю. Наявність розсувний дверний системи робить купейний шафка відмінним рішенням для невеликих приміщень.

Критерії вибору шафи-купе

Перш ніж купити шафу купе, слід розібратися з основними факторами, що впливають на вибір вироби. Кожна конструкція має свої особливості, отже, можна виділити такі критерії вибору, як:

  • Форма і габарити;
  • Конструкція;
  • Призначення (функціонал);
  • Тип дверей;
  • Матеріали виготовлення.

Завдяки цим категоріям можна визначити функціональні і призначені для користувача якості шафи-купе, вибрати найбільш підходящий варіант.

Розмір і геометрія

Під час покупки слід точно знати, під які габарити приміщення вибирається виріб. Від відповідності габаритів і форми шафи параметрам приміщення залежить дуже багато чого. Великий вибір моделей шаф купе замовити можна за посиланням.

Конструкція

Виділяють 2 типи конструкцій шаф-купе. Вони бувають каркасні і безкаркасні. Перші хороші для більш-менш просторих приміщень, другі вбудовують в ніші, що дозволяє додатково заощадити простір.

Призначення

Мається на увазі місце передбачуваного розміщення конструкції. Якщо шафа купе у вітальні може собі дозволити безліч поличок і нішу для ТВ, то конструкція в спальню повинна бути більш лаконічною.

Розсувна система дверей

Більшість сучасних шаф купе оснащені дверними системами на основі алюмінієвих профілів. Важливо врахувати, що найбільш якісними вважаються розсувні системи з металевими роликами. Пластикові аналоги слід ігнорувати, тільки метал.

Матеріали

Шафа-купе являє собою готову цільну конструкцію, в основі якої таке матеріали, як ДСП і МДФ (іноді бамбук або ротанг), а також дзеркальне скло.

Висновок

Такі критерії вибору шафи-купе. Якщо ви хочете купити шафу купе в Києві, зверніться в інтернет магазин Файні Меблі. Компанія надає широкий вибір корпусних та м’яких меблів, включаючи купейні шафи від кращих виробників за цікавою ціною. Каталог і фото товарів представлені на сайті компанії. Компанія ФМ забезпечить оперативну доставку по всій території України.