Однією з найважливіших конструктивних деталей в міській квартирі, заміському будинку, в офісі, в громадській установі є міжкімнатні двері. Це предмет інтер’єру, який в першу чергу впадає в очі, виділяється на загальному тлі інтер’єрного оформлення.

За фактом, плануючи ремонт, слід грамотно вибирати двері, спираючись на великий асортимент моделей, представлених в інтернет-магазині https://avtomatica.com.ua/avtomaticheskie-dveri.

Орні міжкімнатні системи

Популярним і дуже цікавим видом міжкімнатних дверей, затребуваних серед наших співвітчизників, є двері орні. Полотна:

  1. коштують відносно дешево,
  2. виглядають цікаво в загальному інтер’єрі,
  3. мають нескладний монтаж.

Однак такі двері характеризуються однією особливість, яку в повній мірі можна назвати істотним недоліком. Орні системи вкрай незручні при установці в вузьких приміщеннях, або в кімнатах, заставлених меблями донезмоги.

Адже щоб ефективно використовувати міжкімнатні орні двері, необхідно мати досить вільного простору в приміщенні, через те, що двері відкриваються і закриваються орним способом, а для розорювання потрібно вільний простір, що знаходиться біля дверей.

Сучасні розсувні двері підрозділяються на кілька категорій, які відрізняються один від одного:

  • за кількістю стулок,
  • у напрямку відкриття,
  • за матеріалом виготовлення.

Розсувні конструкції типу купе

Розсувні двері – ідеальний варіант для малогабаритних квартир, кімнат, де вільний простір обмежений. Такі двері можуть бути: відкатними, двостулковими, розсувного типу, двері-купе.

Найпопулярніша модель – відкатна. Полотно монтується на напрямних зверху і знизу, кріпиться і рухається за рахунок спеціальних роликових і коліщаток. Конструкція найбільш органічно вписується в отвори стандартної ширини розміром до 90 см.

Складні двері гармошка

Теж популярний різновид для компактних приміщень, де вільне місце обмежене. На відміну від складних, розсувні конструкції мають викатні способи відкривання і закривання.

Складні двері відкриваються, збираючись гармошкою, розсувні відкриваються за типом дверей купе (як у вагоні поїзда). Такі конструкції виготовляються з легких матеріалів, нерідко доповнюються декоративним склом з лазерним малюнком. Конструкція недорога, зручна в експлуатації. Однак погано ізолює приміщення від сторонніх звуків.